Informēs par investīciju piesaistes rezultātiem 2013. gadā

Otrdien, 14. janvārī, Ministru prezidenta Valda Dombrovska vadībā notiks Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde.

Sēdes darba kārtībā tiks izskatīti jautājumi saistībā ar aktuālajiem investīciju projektiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ziņos par 2013. gada investīciju piesaistes rezultātiem, kā arī informēs par projektiem, ar kuriem tiek strādāts šobrīd un kuros ir iespējamas papildus investīcijas. Tāpat tiks izskatīti investīciju piesaistes šķēršļi, kā šobrīd aktuālāko minot apgrūtinātās kvalificēta darbaspēka pieejamības problēmu.

Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde notiks Ministru prezidenta zālē, Ministru kabinetā (Rīga, Brīvības bulvāris 36). Sēdes sākums pulksten 9.15.

Mediju iespējas:
  • Sēdes sākumā: foto un video uzņemšana;
  • Pēc sēdes (ap pulksten 11.00): ekonomikas ministra Daniela Pavļuta un LIAA direktora Andra Ozola atbildes uz mediju jautājumiem.

Informācijai:
2010. gada 10. augustā tika izveidota Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padome, lai nodrošinātu saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai investīciju projektu īstenošanai Latvijas valsts interesēs, kā arī lai lemtu par nepieciešamajiem pasākumiem konkrētu investīciju projektu virzīšanā. Padomi vada Ministru prezidents. Padomes sekretariāta funkcijas veic LIAA.


Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv
Iezīmes: