Jelgavā notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju

2014. gada 18. februārī Jelgavas pilsētas domē notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, prasībām reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projekta ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Seminārā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēts par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamās telpās.

Seminārā piedalīsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji, kas informēs par reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošajiem dokumentiem, kā arī aktualitātēm normatīvajos aktos šajā jomā. Semināru atklās Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.

Seminārs notiks 18. februārī pulksten 10.00 Jelgavas pilsētas domes telpās (Jelgava, Lielā iela 11, Konferenču zāle). Dalība bezmaksas.

Dalībai seminārā var pieteikties līdz  17. februāra pulksten 15.00, zvanot pa tālruni: 65207419, 28356611, vai rakstot uz e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, tālruņa numuru un e-pasta adresi, var arī, izmantojot Elektronisko pieteikšanās formu.

Dienas kārtība atrodama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Pasākumi/ Seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja.".

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi un Zemgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Seminārs Jelgavā ir otrais no 7 semināru cikla visā Latvijā par kvalitatīvu mājokļu renovāciju un ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Nākošais seminārs plānots 25. februārī Cēsīs. Semināri plānoti arī Preiļos, Limbažos, Liepājā un Alūksnē.

Iezīmes: