Korporatīvā sociālā atbildība – modernas uzņēmējdarbības pamats

Lai iepazīstinātu uzņēmējus par sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības priekšrocībām, 2013. gada 24. septembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros rīko semināru "Korporatīvā sociālā atbildība – modernas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamats".
 
Seminārā uzņēmēji un citi interesenti tiks informēti par sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības priekšrocībām, par sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības ekonomiskajiem aspektiem, kā arī par to, kā kvalitātes un darba aizsardzības sistēmas uzlabo produktivitāti un kādas ir starptautiskās tendences, un kādas prasības izvirza starptautiskās tirdzniecības ķēdes.
 
Seminārā ar lekciju "Drošas un atbildīgas darba vides ietekme uz uzņēmuma produktivitāti – vai ieguldījumi un izdevumi atmaksājas?" uzstāsies Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš, par ergonomisku biznesa vidi kā pamatu ilgtspējīgai organizācijas attīstībai informēs Latvijas Ergonomikas biedrības sertificēts Eiropas Ergonomists Henrijs Kaļķis, bet pat to, kā dalīt atbildību un vairot uzticību un caurspīdīgumu piegādes ķēdē, interesentiem stāstīs "New Look Retailers Ltd." Ētiskas tirdzniecības un vides aizsardzības departamenta vadītāja Subatra Vaidhjanatana.
 
Par savu pieredzi korporatīvās sociālās atbildības jomā pastāstīs arī SIA "Dores Fabrika" direktors Juris Dzenis un Draugiem.lv grupas runasvīrs Jānis Palkavnieks.
 
Bezmaksas seminārs "Korporatīvā sociālā atbildība – modernas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamats" notiks 24. septembrī LIAA 2. stāva konferenču zālē (Pērses ielā 2, Rīgā). Seminārs notiks latviešu un angļu valodā.
 
Pieteikšanās semināram līdz 23. septembrim LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā "Pasākumi".