Latvijas tehnoloģiju nozares uzņēmumi dodas uz Silīcija ieleju

Lai gūtu iespēju veidot kontaktus ar vietējiem investoriem un potenciālajiem korporatīvajiem partneriem, Latvijas tehnoloģiju nozares uzņēmēji no šī gada 28. janvāra līdz 7. februārim dodas tirdzniecības misijā uz Silīcija ieleju Kalifornijā, ASV.

Latvijas Investīciju un attīstītības aģentūras (LIAA) un biedrības "StartupLatvia" organizētajā tirdzniecības misijā piedalīsies uzņēmumi – SIA "Interaktīvās tehnoloģijas apmācībai", SIA "Walmoo", SIA "Prime AVG", SIA "Wonderfull", SIA "BSM konsultanti" un SIA "Amber Games".

Tirdzniecības misijas ietvaros notiks praktisks seminārs par Silīcija ielejas biznesa kultūras niansēm, misijas dalībnieku mentorings, kā arī dalībnieku individuālais darbs pie efektīvas prezentācijas sagatavošanas investoriem atbilstoši sava uzņēmuma profilam un mērķiem.

Tirdzniecības misijas programmas ietvaros arī tiks organizētas tikšanās ar riska investīciju fondu pārstāvjiem, biznesa eņģeļiem, korporatīvajiem partneriem, juristiem, uzņēmējiem, kā arī biznesa akseleratoru un starptautiskās uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pārstāvjiem.

Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja arī apmeklēt vienu no lielākajām iesācējuzņēmumu konferencēm ASV – "Startup Grind". Misija noslēgsies ar īpaši Latvijas delegācijai veltītu pasākumu, kur Latvijas iesācējuzņēmumi sniegs prezentācijas, iepazīstinot plašāku Silīcija ielejas auditoriju, tai skaitā investorus, ar Latvijas inovatīvākajām biznesa idejām.

Šī būs jau trešā LIAA un "StartupLatvia" rīkotā inovatīvāko uzņēmumu un nozares biznesa ekosistēmas pārstāvju tirdzniecības misija Silīcija ielejā. Līdzīgas misijas ASV "tehnoloģiju Mekā" norisinājās 2013. gada februārī un jūnijā, kurās kopā piedalījās 10 Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmumi, kā arī pārstāvji no Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka. Iepriekšējās misijas dalībniekiem izdevās dibināt kontaktus ar vairākiem biznesa eņģeļiem, investīciju fondiem, mentoriem un zinātniskajām iestādēm.

Latvijas uzņēmēju dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās valsts atbalsta atbalsta programmas "Ārējo tirgu apgūšana – nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšana" projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.


Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv