Latvijas uzņēmumi piedalīsies starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Hannover Messe 2015"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Latvijas augstskolas un zinātniskie institūti, kā arī Latvijas uzņēmumi ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācijas MASOC atbalstu piedalīsies pasaules lielākajā industriālajā gadatirgū "Hannover Messe 2015" Vācijā (Hannoverē) no 2015. gada 13. līdz 17. aprīlim.

Vairāk kā 18 gadus šajā izstādē ar panākumiem piedalās arī Latvijas uzņēmumi, un šogad izstādes tematiskajā ekspozīcijā "Piegādes industrijai, ražošanas tehnoloģijas un pakalpojumi" (Industrial Subcontracting, Production Engineering and Services) Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies 7 uzņēmumi: SIA "Baltrotors", AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca", AS Energofirma "Jauda", SIA "Mehtehkons", SIA "Semko", SIA "Sertifikācijas centrs" un SIA „TTS (Transport Technology Systems)”, kā arī LIAA pārstāvji, kas ārvalstu partnerus iepazīstinās ar uzņēmējdarbības vides un nozares aktualitātēm Latvijā.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma ir atjaunota Latvijas uzņēmumu dlība izstādes tematiskajā ekspozīcijā "Zinātniskās izstrādnes un attīstība" (Research & Development), kurā piedalīsies Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts, kā arī uzņēmumi – SIA "Aviatest", SIA "Blue Shock Taxi" un SIA "Centre Composite".

Līdztekus dalībai stendā uzņēmēji plāno iegūt jaunus biznesa kontaktus Eiropas Biznesa atbalsta tīkla rīkotajā uzņēmumu kontaktbiržā "b2faironline" izstādes laikā.

Izstāde "Hannover Messe" ir lielākā pasaules industriālā izstāde. 2014. gada izstādē tika pārstāvēti 5000 uzņēmumi no 60 valstīm, un to apmeklēja 180000 viesu, starp tiem vairāk kā 50000 bija no ārvalstīm.

Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Latvijas uzņēmēju dalība izstādē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.


Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa,
Tālrunis: 67039422