LIAA aicina pieteikties biznesa ideju sacensībām "Innovation Tournament – Latvia, 2013"


Vasaras beigās, 29. augustā,  notiks starptautiskas biznesa ideju sacensības "Innovation Tournament – Latvia, 2013" (viesnīcā "Port Hotel" Ādažos). Sacensības organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.

"Innovation Tournament" ir īpašas biznesa ideju sacensības, kuru laikā tiek radītas, izvēlētas un attīstītas dalībnieku biznesa idejas. Šīs sacensības, tāpat kā tenisa turnīrs, sastāv no vairākiem raundiem (kārtām). Atlases rezultātā labākās idejas tiek virzītas uz nākamo raundu, līdz viena kļūst par uzvarētāju.

Sacensības tiek organizētas, izmantojot Somijā izstrādātu un starptautiski atzinīgi novērtētu inovāciju sacensību metodi "InnoCoop". Pasākumu vadīs Mikko Järvilehto, kuram ir ievērojama pieredze dažādu inovāciju spēļu plānošanā un vadīšanā. Idejas vērtēs eksperti no Latvijas, Somijas un Igaunijas biznesa inkubatoriem un zinātnes centriem, kā arī LIAA. 

Pasākuma laikā būs iespēja saņemt atsauksmes par savu biznesa ideju no citiem, pilnīgi nepazīstamiem sacensību dalībniekiem, kā arī aplūkot ideju no cita skatu punkta, tādējādi padarot ideju vēl vērtīgāku. Papildus tā ir arī lieliska iespēja satikt jaunus, līdzīgi domājošus sadarbības partnerus. Šis pasākums būs vērtīgs un lietderīgs ikvienam dalībniekam!

Piedalīties aicināti uzņēmēji no Latvijas, Somijas un Igaunijas ar idejām visdažādākajās nozarēs. Pasākums ir BEZ MAKSAS. Pasākuma valoda: angļu.

Pieteikšanās līdz 2013. gada 26. augustam, nosūtot uz e-pasta adresi rolita@kbi.lv sekojošu informāciju:
  • dalībnieka vārds, uzvārds; pārstāvētais uzņēmums;
  • organizācija vai persona, kas nominēja dalībai šajā pasākumā (ja tāda ir);
  • īss biznesa idejas apraksts.

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Vairāk informācijas pa tālruni +371 27710670 vai e-pastu rolita@kbi.lv.

Pasākums finansēts un organizēts Centrālā Baltijas jūras reģiona Interreg IV A programmas projekta "Single CBR Home Market" ietvaros.