LIAA atzīta par uzņēmumiem draudzīgāko padotības/ pārraudzības valsts pārvaldes iestādi 2013

2013. gada 12. aprīlī, noslēdzoties Vislatvijas klientu servisa kvalitātes uzlabošanas kampaņai "Uzslavē labu servisu!", Labsserviss.lv sadarbībā ar galveno partneri "Lattelecom" apbalvoja uzslavētākos uzņēmumus dažādās nominācijās 3 kategorijās – “Bizness patērētājam”, “Bizness biznesam” un “Valsts un pašvaldību iestādes”.

Visu marta mēnesi sabiedrība vērtēja labo klientu servisu un uzslavēja uzņēmumus, valsts un pašvaldību iestādes portālā www.uzslave.lv. Paralēli saņemtajām uzslavām norisinājās ekspertu vērtējumi, ko veica Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija. Savukārt Labsserviss.lv sadarbībā ar "DIVE Latvija" visu marta mēnesi veica vērienīgu klientu servisa kvalitātes pētījumu “Slepenais pircējs”.

vērtētas valsts un pašvaldību iestādes, kur Labsserviss.lv sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un "DIVE Latvija" izvērtēja un nominēja pašvaldības un valsts iestādes četrās nominācijās. Par sabiedrībai un vienlaikus arī uzņēmējiem draudzīgāko pašvaldību un/ vai tās iestādi tika atzīta Siguldas pilsētas dome, nominācijā “Sabiedrībai draudzīgākā padotības/ pārraudzības valsts pārvaldes iestāde” apbalvojumu saņēma Latvijas Republikas Patentu valde, bet kā “Uzņēmumiem draudzīgākā padotības/ pārraudzības valsts pārvaldes iestāde” – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.