LIAA Biznesa forumā diskutēs par komunikāciju, pārdošanu un uzdrošināšanos sasniegt augstus mērķus

2015. gada 3. decembrī notiks gada nozīmīgākais uzņēmējdarbībai veltītais Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Biznesa forums. Šogad forumā uzstāsies iedvesmojoši, provokatīvi, ļoti pieredzējuši un starptautiski augsti novērtēti biznesa eksperti, kuri atklās, kā komunicēt, pārdot, uzdrošināties un sasniegt augstus mērķus, radot ietekmi strauji mainīgajā pasaulē. Savukārt ievērojamu Latvijas uzņēmumu pārstāvji iepazīstinās ar savām stratēģijām un veiksmes nosacījumiem.

Foruma pirmajā daļā godalgotais pārdošanas un līderības lektors un sasniegumu koučs no Lielbritānijas Naidžels Raisners (Nigel Risner) atklās, kā komunicēt visiem saprotamā veidā, lai gūtu panākumus, kas iepriekš likušies neiespējami.

Ar savu praktisko uzņēmējdarbības pieredzi dalīsies izcilais biznesa mentors Stīvs Klarks (Steve Clarke) no Lielbritānijas, kurš zina, kā izveidot uzņēmumu no nulles un astoņu gadu laikā sasniegt 30 miljonu apgrozījumu. Savukārt filozofs, līderības un inovāciju profesors un sociāli atbildīgais investors Rūds Feltners (Ruud Valtenaar) no Nīderlandes izaicinās domāt, ko darīt un uz ko fokusēties šajā pārmaiņu laikā. Lrektora atklāsmes balstītas uz personīgo 25 gadu uzņēmējdarbības pieredzi, strādājot tādās starptautiskās institūcijās un kompānijās kā Apvienotās Nācijas, Eiropas Centrālā banka, De Nederlandsche Bank, Philips, Apple, Google, Coca Cola un Shell.

Forums turpināsies ar ekspertu paneļdiskusiju “Pārmaiņas un tendences uzņēmuma attīstības un mārketinga stratēģijās”, kurā Latvijas uzņēmumu Lat Eko Food, Milzu!, Velo Sock, Infogr.am un Linum Color vadītāji iepazīstinās ar attīstības tendencēm uzņēmējdarbībā, ārējā tirdzniecībā un mārketingā, dalīties ar pieredzi un veiksmes nosacījumiem mainīgajā biznesa vidē Latvijā un pasaulē kopumā.

Biznesa forumu atklās ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola un LIAA direktors Andris Ozols. Pasākumā visas dienas garumā būs iespēja saņemt arī individuālas LIAA konsultācijas par atbalsta iespējām uzņēmējiem Eiropas Savienības fondu ietvaros.

LIAA Biznesa forums notiks 3. decembrī plkst. 9:30 pasākumu centrā – kino “Splendid Palace” (Rīgā, Elizabetes ielā 61). Forums būs vērojams arī video tiešraidē LIAA mājas lapā.

Dienas izskaņā, plkst. 18:00, svinīgā ceremonijā tiks godināti konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2015” laureāti. Latvijas veiksmīgākos uzņēmumus sveiks konkursa patrons – Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

LIAA un Ekonomikas ministrijas rīkotais konkurss „Eksporta un inovācijas balva” tiek rīkots jau 11. gadu, un šogad četrās kategorijās tika iesniegti 105 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. No tiem žūrijas komisija atlasīja un konkursa otrajā kārtā virzīja 32 uzņēmumus.

Laureātu apbalvošanas ceremonijā balvas tiks pasniegtas sešās kategorijās – „Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo komercsabiedrību grupā, „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā, „Importa aizstājējprodukts”, „Inovatīvākais produkts” un „Rūpnieciskais dizains”. Titulu „Eksporta čempions” Latvijas lielākajam eksportētājam piešķir žūrijas komisija, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Plašāka informācija par konkursu un finālistiem pieejama LIAA mājaslapā www.liaa.gov.lv sadaļā Eksportētājiem/Konkurss „Eksporta un inovācijas balva”.


Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv