LIAA saņem ANO balvu par izcilību investīciju piesaistē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) saņēma Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) balvu par izcilību eksporta orientēto ārvalstu tiešo investīciju piesaistē. Balva tika piešķirta gadskārtējā ANO Tirdzniecības un attīstības konferences (UNCTAD United Nations Conference of Trade and Development) Investīciju, uzņēmējdarbības un attīstības komisijas sesijā, kas norisinās no 2013. gada 29. aprīļa 3. maijam Šveicē, Ženēvā.

Kā informēja ANO Tirdzniecības un attīstības konferences pārstāvji, balva tiek piešķirta par spēju piesaistīt ārvalstu tiešās investīcijas ļoti konkurējošā vidē. ANO pārstāvji norāda, ka Latvijas spēja piesaistīt eksporta orientētus investīciju projektus dažādos rūpniecības un pakalpojuma sektoros, pateicoties mērķtiecīgai un proaktīvai darbībai.

ANO Tirdzniecības un attīstības konference tika dibināta 1964. gadā, lai sekmētu valstu attīstību un integrāciju globālajā ekonomikā. Kopš 2002. gada ANO piešķir Investīciju piesaistes balvu, kas atzīmē izcilību investīciju piesaistē, ar mērķi identificēt labākās prakses un palīdzēt pasaules investīciju piesaistes aģentūras dalīties pieredzē ar citām valstīm.

Vairāk informācijas par LIAA apbalvojumu lasi UNCTAD mājas lapā (angļu valodā) šeit.