Limbažos notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju

2014. gada 26. martā Limbažos notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, prasībām reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projekta ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Seminārā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēts par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamās telpās.

Seminārā piedalīsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji, kas informēs par reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošajiem dokumentiem, kā arī aktualitātēm normatīvajos aktos šajā jomā.

Seminārs notiks 26. martā pulksten 10.00 Limbažu novada pašvaldības zālē (Limbaži, Rīgas iela 16). Dalība bezmaksas.

Dalībai seminārā var pieteikties līdz  25. marta pulksten 15.00, aizpildot Elektronisko pieteikuma formu.

Dienas kārtība atrodama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Pasākumi/ Seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja.".

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Seminārs Jelgavā ir piektais no 7 semināru cikla visā Latvijā par kvalitatīvu mājokļu renovāciju un ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Nākošais seminārs plānots 15. aprīlī Liepājā. Vēl seminārs plānots arī Alūksnē.

 
Iezīmes: