Norisināsies efektīva treniņnometne informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem darbības attīstīšanai

Trešdien, 12. februārī, koncertzālē "Palladium" visas dienas garumā norisināsies vērienīgs pasākumu kopums informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) uzņēmumiem.

Pasākuma aktivitātes sadalītas trīs daļās, kur katram interesentam būs iespēja apmeklēt sev piemērotāko un atrast sev atbilstošāko biznesa risinājumu.

Pulksten 9.30 notiks eksporta stratēģijas meistarklase "Leancamp" maziem un vidējiem IKT uzņēmumiem. Meistarklase veidota ar mērķi iepazīstināt uzņēmumus ar LEAN pieeju un citām ar uzņēmuma attīstīšanu saistītām tēmām. Pasākuma ietvaros interesentiem būs iespēja piedalīties diskusijā un uzklausīt eksperta viedokli un ieteikumus, kā atrast individuālu pieeju tieši savas uzņēmējdarbības attīstīšanai. "Leancamp" meistarklasi vadīs tās dibinātājs Robs Fitzpatriks (Rob Fitzpatric).

Pulksten 14.00 interesentiem būs iespēja apmeklēt "Mini Seedcamp Riga". Tās laikā notiks meistarklase ar pieredzējušiem mentoriem, starptautiskiem uzņēmējiem un investoriem. Pasākumā notiks arī iesācējuzņēmumu (startup) prezentācijas, kuras vērtēs starptautiska žūrija un sniegs vērtējumu. "Mini Seedcamp Riga" uzvarētāji tiks uzaicināti piedalīties "Seedcamp" nedēļā Berlīnē (Seedcamp Week Berlin), Vācijā, šī gada maijā.
"Seedcamp" ir vadošā Eiropas mikro-investīciju un mentoringa programma, kas apvieno mentorus un investorus no visas pasaules. "Seedcamp" programma nodrošina iesācējuzņēmumus ar finansējumu, sākotnējām biroja telpām un pakalpojumiem, kā arī sniedz konsultācijas un ikmēneša apmācības.

Dienas izskaņā, pulksten 18.00 norisināsies seminārs/ diskusija "Vai ASV ir katra uzņēmēja sapnis un iespēju zeme". Pasākumā būs iespēja uzzināt, ar kādām problēmām saskaras tehnoloģiju nozares uzņēmumi, un kas ir galvenās priekšrocības, ieejot ASV tirgū.
Semināra ietvaros tiks diskutēts par piedāvājumu un tā atbilstību tirgus prasībām, instrumentiem, prasmēm un stratēģiju. Pieredzē dalīsies arī uzņēmumi, kas jau ir startējuši ASV tirgū.
Seminārā piedalīsies ASV vēstniecības Latvijā Misijas vadītāja vietniece Karina Maklelanda (Caryn McClelland), "Demarest Management Consulting LLC" izpilddirektors Andrē Demarests (Andre Demarest), LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs Andris Pārups, SIA "Real Sound Lab" valdes priekšsēdētājs Viesturs Sosārs un AS "SAF tehnika" valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs.

Pasākumu kopums IKT nozares uzņēmumiem notiks 12. februārī koncertzālē "Palladium" (Rīgā, Marijas iela 21). Dalība pasākumos ir bez maksas, darba valoda – angļu.

Pasākumi notiek konferences "TechChill Baltics" ietvaros. Pasākumus rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar "TechHub Riga", Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu.


Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv