Notiek pieteikšanās TV spēles "Firmas noslēpums" jaunajai sezonai

Jauns starts dots TV biznesa sacensību – Firmas noslēpuma  trešajai sezonai. Televīzijas spēlē, kuras mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas vēlas radīt savu biznesu un uzņemties atbildību ne tikai par savu, bet arī savu darbinieku labklājību, un ir gatavi sacensties par galveno balvu – 10000 latiem sava biznesa starta kapitālam. Pieteikšanās konkursa 1. kārtai notiek līdz 21. jūnijam.

Tiem, kam ir biznesa ideja un kas ir gatavi aizstāvēt to televīzijas ēterā, jāaizpilda pieteikuma anketa un kopā ar 90 sekundes garu video prezentāciju un idejas aprakstu jāiesniedz sacensību rīkotājiem, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu mājas lapā www.firmasnoslepums.lv, sadaļā "Pieteikties". Turpat meklējama arī papildus informācija un konkursa nolikums.

TV spēli "Firmas noslēpums" jau 3. sezonu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar producentu apvienību "HansaMedia". Galveno balvu uzvarētājam nodrošina SEB banka.

Firmas noslēpuma 1. sezonā uzvarēja Indra Gora ar mobilās automazgātavas projektu, bet 2. sezonā, kas LTV1 ēterā bija skatāma šī gada sākumā, – Antons Stepanovs ar biznesa ideju "MARA koka brilles".

TV sacensības "Firmas noslēpums" tiek organizētas LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.