Pedagogi tiek aicināti uz bezmaksas semināru Rēzeknē jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" Rēzeknē organizē bezmaksas semināru pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs pieredzējusi uzņēmējdarbības eksperte un pasniedzēja Iluta Arbidāne, kas pedagogiem stāstīs, kā sniegt nepieciešamo atbalstu un efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. 

Iluta Arbidāne ir uzņēmēja un biznesa stratēģiskās attīstības un menedžmenta konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apmācību par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību izstrādē un vadīšanā un ir lektore Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas un vadības fakultātē. Iluta Arbidāne ir daudzu uzņēmējdarbības publikāciju un meistarklašu autore. Kopš 2010. gada piedalījusies interešu izglītības procesā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām, piemēram, "Sevis prezentācijas prasmes", "Lietišķā etiķete", "Esi līderis", "No idejas līdz savam biznesam", "Idejas attīstība". Ilutas Arbidānes zinātniskā darba pieredze ir atspoguļota 23 publikācijās, kur galvenā tematika saistās ar uzņēmuma līdzekļu pārvaldību un augstākās izglītības kompetenču paaugstināšanas iespējām. Iluta Arbidāne piedalījusies divos Izglītības un zinātnes ministrijas zinātniski pētnieciskajos grantos, kas cieši saistīti ar uzņēmumu finanšu pārvaldību.

Seminārs pedagogiem notiek LIAA realizētās Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Seminārs Rēzeknē notiks 2013. gada 20. augustā plkst. 10.00 Izglītības pārvaldes telpās (Atbrīvošanas aleja 91).

Pieteikšanās semināram lejuplādējot un aizpildot reģistrēšanās anketu kblc.lv/liaa-seminari un nosūtot uz e-pasta adresi elina.gusare@kblc.lv vai pa faksu 64071642.