Pedagogi tiek aicināti uz bezmaksas semināru Salacgrīvā jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" Salacgrīvā organizē bezmaksas semināru pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs pieredzējusi uzņēmējdarbības eksperte un pasniedzēja Iveta Reinholde, kas pedagogiem stāstīs, kā sniegt nepieciešamo atbalstu un efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Iveta Reinholde ieguvusi politikas zinātņu doktora grādu pārvaldē un administrācijā; sociālo zinātņu maģistra grādu politikas zinātnē.  Latvijas Universitātes Sociālo Zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas asociētā profesore. Lasījusi lekcijas ārvalstu augstskolās Norvēģijā, Japānā, Lietuvā un Igaunijā. Ieguvusi uzņēmumu grāmatvedības kārtošanas un mediatora prasmes. Pētnieciskās intereses saistītas ar reformām un pārmaiņu procesiem valstī, veicot rīcībpolitiku analīzi un novērtēšanu. Konsultējusi un vadījusi starptautisku organizāciju (Eiropas Savienība, Pasaules banka, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija) finansēto projektu ieviešanas koordinēšanu. Pieredze starptautisko un vietējo projektu pieteikumu gatavošanā un vērtēšanā. Iveta Reinholde ir daudzu uzņēmējdarbības publikāciju un meistarklašu autore. Piedalījusies interešu izglītības procesā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām.

Seminārs pedagogiem notiek LIAA realizētās Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Seminārs Salacgrīvā notiks 2013. gada 27. augustā plkst. 10.00 Salacgrīvas vidusskolas telpās (Pērnavas iela 31).

Pieteikšanās semināram lejuplādējot un aizpildot reģistrēšanās anketu kblc.lv/liaa-seminari un nosūtot uz e-pasta adresi antra.paegle@salacgriva.lv vai elina.gusare@kblc.lv, vai pa faksu 64071642.