Pedagogi un jaunatnes darbinieki tiek aicināti uz bezmaksas semināru jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" augustā Madonā organizē divus bezmaksas seminārus pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem-treneriem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināri notiks 2013. gada 15. un 22. augustā Madonas novada pašvaldībā (konferenču zālē), Saieta laukumā 1.

Seminārus vadīs konsultants Aigars Plotkāns – 15 gadu pieredze konsultāciju vadīšanā, stratēģijā, marketingā, darba izpildes vadības sistēmu izstrādāšanā un ieviešanā, kā arī uzņēmumu vadītāju pilnveides un attīstības sistēmu izstrādāšanā. Izstrādājis 62 apmācību programmas personīgās izaugsmes jomā, mārketingā un personāla vadībā. Sadarbība ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un LIAA vadījis seminārus par teritoriālā mārketinga plānošanu un radošo pieeju izmantošanu pašvaldību darbībā. Piedalījies Vidzemes attīstības stratēģiskās plānošanas pasākumos. Vairāku mācību grāmatu autors – "Mārketinga plānošana un reklāma", "Mārketings", "Vadībzinības", "Mārketings I" un "Mārketings II", "Makroekonomika", "Cita ekonomika".

Aigars Plotkāns pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem-treneriem stāstīs, kā sniegt nepieciešamo atbalstu un efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. 

Semināri augustā

N.p.k.
Vieta
Adrese
  Pedagogiem
    Jaunatnes darbiniekiem
Datums
Laiks
Datums
Laiks
1
Madona
Saieta laukums 1
15.08.
10.00-14.00
22.08.
10.00-14.00
2
Rēzekne
Atbrīvošanas aleja 91
20.08.
10.00-14.00
-
3
Salacgrīva
Pērnavas iela 31
27.08.
10.00-14.00
-
 -

 
Semināri notiek LIAA realizētās Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieteikšanās semināriem lejuplādējot un aizpildot reģistrēšanās anketu kblc.lv/liaa-seminari un nosūtot uz e-pasta adresi elina.gusare@kblc.lv vai pa faksu 64071642.

Sīkāka informācija:
SIA "Ķemers Business and Law Comapny"
Elīna Gusāre, Projektu vadītāja
28686372