Preiļos notiks seminārs par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējdarbībai

2014. gada 6. martā Preiļos notiks seminārs "Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbībā", lai informētu komersantus par esošo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai.

Lai informācija par valsts atbalsta iespējām uzņēmējiem būtu visaptveroša un pieejama vienkopus, par atbalsta programmām seminārā informēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra. 

Semināra apmeklētāji uzzinās par plānoto atbalstu nākamajā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā (2014.-2020. gads).
Viena no aktualitātēm ir martā paredzētā projektu pieņemšana programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas ietvaros, kas paredz atbalstu uzņēmumu modernizācijai, jaunu iekārtu un aprīkojuma iegādei.
Tāpat seminārā būs iespēja uzzināt par iespējām programmā "Horizonts 2020", kas paredz finansiālu atbalstu inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem inovāciju attīstībai, pētniecībai, sadarbības veidošanai un citiem pasākumiem.
Seminārā arī informēsim topošos uzņēmējus par valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Seminārs notiks 6. martā pulksten 10.00 Preiļu nevalstisko organizāciju centra telpās (Preiļi, Kooperatīva iela 6). Dalība bezmaksas. Pieteikšanās līdz 5. martam. Pieteikuma forma un dienas kārtība atrodama LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Pasākumi/ Seminārs "Aktuālās valsts atbalsta programmas uzņēmējdarbībai". Sīkāku informāciju par semināru var saņemt Ekonomikas ministrijā: Inese Bērziņa, inese.berzina@em.gov.lv, 67013240.

Semināru organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru.

Iezīmes: