Preiļos notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju

2014. gada 6. martā Preiļos notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, prasībām reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projekta ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Seminārā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēts par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamās telpās.

Seminārā piedalīsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji, kas informēs par reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošajiem dokumentiem, kā arī aktualitātēm normatīvajos aktos šajā jomā.

Seminārs notiks 6. martā pulksten 10.00 Preiļu Biznesa inkubatorā (Preiļi, Kooperatīva iela 6). Dalība bezmaksas.
Pieteikšanās līdz 10. februārim. Pieteikuma forma un dienas kārtība atrodama LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Pasākumi/ Seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja.".

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Seminārs Jelgavā ir ceturtais no 7 semināru cikla visā Latvijā par kvalitatīvu mājokļu renovāciju un ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Nākošais seminārs plānots 26. martā Limbažos. Semināri plānoti arī Liepājā un Alūksnē.

 
Iezīmes: