Rīgā notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju

2014. gada 11. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projekta ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Seminārā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēts par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamās telpās.

Seminārs notiks 11. februārī pulksten 10.00 LIAA telpās (Rīga, Pērses iela 2, konferenču zāle 2. stāvā). Dalība bezmaksas. Pieteikšanās līdz 10. februārim. Pieteikuma forma un dienas kārtība atrodama LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Pasākumi/ Seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja.".

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un LIAA sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Seminārs Rīgā būs pirmais no 7 semināru cikla visā Latvijā par kvalitatīvu mājokļu renovāciju un ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Nākošie semināri plānoti februārī, martā un aprīlī Jelgavā, Cēsīs, Preiļos, Limbažos, Liepājā un Alūksnē.

Iezīmes: