Seminārā uzņēmējus informēs par dalību ANO rīkotajos iepirkumos

Lai iepazīstinātu Latvijas uzņēmējus ar Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) iepirkuma procedūrām un ANO vienoto iepirkumu sistēmu, 2013. gada 12. novembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros sadarbībā ar ANO rīko bezmaksas semināru "Apvienoto Nāciju Organizācijas publiskie iepirkumi".

Seminārā uzņēmēji, kas vēlas piedalīties ANO iepirkumos, tiks informēti par dažādām ANO iepirkumu procedūrām, piemēram, darbības plānu, pirkšanas profilu, biznesa iespējām u.c., bet potenciālie piegādātāji – par reģistrācijas soļiem ANO vienotajā iepirkumu sistēmā.
Semināra 2. daļā paralēli norisināsies apmācību lekcija par reģistrāciju ANO piegādātāju sarakstā un potenciālo piegādātāju individuālās tikšanās ar ANO izpildaģentūru pārstāvjiem.

Pieteikšanās semināram un individuālajām tikšanām ar ANO pārstāvjiem līdz 4. novembrim LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv. Pieteikties individuālajām tikšanām aicinām uzņēmumus, kuru piedāvātās preces un pakalpojumi atbilst ANO izvirzītajiem kritērijiem. Uzņēmumam jābūt vismaz 3 gadu pieredzei attiecīgajā uzņēmējdarbības sfērā, kā arī jāspēj uzrādīt finanšu pārskatus par pēdējo trīs gadu saimniecisko darbību. Minētā informācija tiks pieprasīta pēc pieteikšanās individuālajām tikšanām. Uzņēmumu atbilstību izvirzītajiem kritērijiem vērtēs pasākuma organizatori, savukārt uzņēmuma dalību individuālajās tikšanās apstiprinās ANO pārstāvis.

Bezmaksas seminārs "Apvienoto Nāciju Organizācijas publiskie iepirkumi" notiks 12. novembrī viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" (Rīga, Elizabetes iela 55).

Seminārs notiks latviešu un angļu valodā, ar tulkojumu uz latviešu valodu.