Darbinieki

LIAAĀrējās tirdzniecības veicināšanas departamentsLatvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības
Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Pārstāvniecību lietvede - departamenta direktores palīdze Anita Andersone 67039438 anita.andersone [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Japānā vadītāja Alīna Aščepkova +81 334676888, +81 9080001213 alina.ascepkova [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Lielbritānijā vadītāja vietnieks Reinis Āzis +44 2075631611, +371 29224843 reinis.azis [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Somijā vadītāja Alise Barvika +358 465260943 alise.barvika [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Francijā vadītāja Solvita Gulbe +33 153645815, +33 674943334 solvita.gulbe [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Zviedrijā vadītājs Gints Janums +46 87006316, +46 733692492 gints.janums [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Zviedrijā vadītāja vietnieks Valters Jēkabsons 67039473 valters.jekabsons [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Singapūrā vadītāja Lāsma Līdaka +65 93517784 lasma.lidaka [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Lietuvā vadītāja Jeļena Markūne +370 52131140, +370 65233237 jelena.markune [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Itālijā vadītāja Andra Minkeviča +39 3338286965 andra.minkevica [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Norvēģijā vadītāja Evita Nedzvecka +47 93994459 evita.nedzvecka [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Dānijā vadītājs Gints Norlinds +45 39276000 gints.norlinds [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Nīderlandē vadītāja Alise Pīka +31 207995622, +31 615447823 alise.pika [at] liaa.gov.lv
Nozares padomnieks Ziemeļķīnā (Pekinā) Ingus Rozenblats +86 18613825285 ingus.rozenblats [at] liaa.gov.lv
Nozares padomnieks (atbildība Dienvidvācija) Kaspars Rožkalns +49 3060929421, +49 17623993662 kaspars.rozkalns [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Lielbritānijā vadītājs Guntis Rubīns +44 2075631611, +44 7943459209 guntis.rubins [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Vācijā vadītājs Helmuts Salnājs +49 3060929421, +49 1629169418 helmuts.salnajs [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Kazahstānā vadītājs Vladimirs Samoiļenko +7 7015067458 vladimirs.samoilenko [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Krievijā vadītāja Iveta Strupkāja +7 4957301834, +7 9255300477 iveta.strupkaja [at] liaa.gov.lv
Nozares padomniece Dienvidķīnā (Šanhajā) Agnese Stūrmane +86 13816324564 agnese.sturmane [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības AAE vadītāja Inga Ulmane +971 568294434 inga.ulmane [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības Baltkrievijā vadītājs Georgijs Vojevoda +375 172847654, +375 293821001 georgijs.vojevoda [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības ASV vadītājs Toms Zvidriņš +1 2026508122 toms.zvidrins [at] liaa.gov.lv