Darbinieki

LIAAĀrējās tirdzniecības veicināšanas departamentsLatvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības
Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Pārstāvniecību lietvede - departamenta direktores palīdze Anita Andersone 67039438 anita.andersone [at] liaa.gov.lv
Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Amerikas Savienotajās Valstīs vadītājs Toms Zvidriņš +1 202 650 8122 toms.zvidrins [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Apvienotajos Arābu Emirātos Aigars Štokenbergs +971 521667740 aigars.stokenbergs [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja vietniece Apvienotajos Arābu Emirātos Inga Ulmane +971 568294434 inga.ulmane [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Baltkrievijā Georgijs Vojevoda +375 172847654 georgijs.vojevoda [at] liaa.gov.lv
Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Dānijā vadītājs Gints Norlinds 67039409 gints.norlinds [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Francijā Solvita Gulbe +33 153645815 solvita.gulbe [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Itālijā Andra Minkeviča +39 3338286965 andra.minkevica [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Japānā Alīna Aščepkova +81 334676888 alina.ascepkova [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Kazahstānā Vladimirs Samoiļenko +7 7015067458 vladimirs.samoilenko [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Krievijā Iveta Strupkāja +7 4957301834 iveta.strupkaja [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Ķīnā (Pekinā) Ingus Rozenblats +86 18613825285 ingus.rozenblats [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Ķīnā (Šanhajā un Ninbo) Kaspars Rožkalns +86 18513513035 kaspars.rozkalns [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītājs Lielbritānijā Guntis Rubīns +44 2075631611 guntis.rubins [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Lielbritānijā vietniece Alise Pīka +44 2075631611 alise.pika [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Lietuvā Jeļena Markūne +370 52131140 jelena.markune [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Nīderlandē Egita Aizsilniece-Ibema +31 207995622 egita.aizsilniece-ibema [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Polijā Inese Šuļžanoka +48 226164017 inese.sulzanoka [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Singapūrā Lāsma Līdaka +65 93517784 lasma.lidaka [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Somijā Alise Barvika +358 465260943 alise.barvika [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Vācijā Sarmīte Spalviņa +49 3060929421 sarmite.spalvina [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Vācijā vietnieks Helmuts Salnājs +49 3060929421 helmuts.salnajs [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Zviedrijā Austra Krēsliņa +46 87006311 austra.kreslina [at] liaa.gov.lv
Pārstāvniecības vadītāja Zviedrijā vietnieks Gints Janums +46 87006316 gints.janums [at] liaa.gov.lv