Darbinieki

Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Projektu vadītāja Agnija Tračuma 67039414 agnija.tracuma [at] liaa.gov.lv
Nodaļas vadītāja Velga Balode 67039474 velga.balode [at] liaa.gov.lv
Vecākais projektu vadītājs (būvniecības nozare) Kaspars Abiks 67039409 kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv
Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, elektronikas un mašīnbūves nozares) Andris Alksnis 67039409 andris.alksnis [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Laila Bekmane 67039409 laila.bekmane [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja (radošās industrijas) Zane Biteniece 67039414 zane.biteniece [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (pasākumu un semināru organizēšana) Anete Ezerkalne 67039420 anete.ezerkalne [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Elīze Janberga 67039409 elize.janberga [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (valsts amatpersonu vizīšu organizēšana) Jūlija Marcinska 67039409 julija.marcinska [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (tekstila, poligrāfijas un iepakojuma nozares) Ilze Mičule 67039414 ilze.micule [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (pasākumu un semināru organizēšana) Jadviga Neimane 67039414 jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs (IT, loģistikas un atjaunojamo energoresursu nozares) Gints Reķēns 67039414 gints.rekens [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs (kokapstrādes nozare) Fīlips Tālbergs 67039409 filips.talbergs [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja pārtikas nozarē Inga Valdmane 67039414 inga.valdmane [at] liaa.gov.lv