Darbinieki

Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Vecākais projektu vadītājs (kokapstrādes nozare) Fīlips Tālbergs 67039409 filips.talbergs [at] liaa.gov.lv
Vecākais projektu vadītājs (būvniecības nozare) Kaspars Abiks 67039409 kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv
Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, elektronikas un mašīnbūves nozares) Andris Alksnis 67039409 andris.alksnis [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja (radošās industrijas) Zane Biteniece 67039414 zane.biteniece [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (pasākumu un semināru organizēšana) Anete Ezerkalne 67039414 anete.ezerkalne [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozare) Maija Helde 67039409 maija.helde [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Elīze Janberga 67039409 elize.janberga [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (tekstila, poligrāfijas un iepakojuma nozares) Ilze Mičule 67039414 ilze.micule [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (pasākumu un semināru organizēšana) Jadviga Neimane 67039414 jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Toms Sudrabs 67039414 toms.sudrabs [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (pasākumu un semināru organizēšana) Agnija Tračuma 67039414 agnija.tracuma [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja (transporta un loģistikas, enerģētikas un pārtikas rūpniecības nozare) Katrīna Zelle 67039409 katrina.zelle [at] liaa.gov.lv