Darbinieki

Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Nodaļas vadītāja Monta Agafonova 67039459 monta.agafonova [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Elīne Dembska 67039459 eline.dembska [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Miks Erdmanis 67039420 miks.erdmanis [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Turana Halilova 67039459 turana.halilova [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Sabīne Jukša 67039420 sabine.juksa [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Lāsma Lipska-Ozoliņa 67039459 lasma.lipska [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Inese Maziņa-Ivanāne 67039494 inese.mazina-ivanane [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Daiga Miščenko 67039459 daiga.miscenko [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Līga Rozentāle 67039459 liga.rozentale [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Ieva Šenne 67039459 ieva.senne [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Deniss Zatravkins 67039420 deniss.zatravkins [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Sanda Zauere 67039420 sanda.zauere [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Egīls Juris Pārups egils [at] mcabols.lv
Japānas koordinators Toru Nagatsuka 67039494 toru.nagatsuka [at] liaa.gov.lv