Darbinieki

Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Projektu vadītāja Elīne Dembska 67039459 eline.dembska [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Monta Agafonova 67039459 monta.agafonova [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Līga Annuškāne 67039459 liga.annuskane [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Miks Erdmanis 67039494 miks.erdmanis [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Turana Halilova 67039459 turana.halilova [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Ieva Krese 67039459 ieva.krese [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Inese Maziņa-Ivanāne 67039494 inese.mazina-ivanane [at] liaa.gov.lv
Japānas koordinators Toru Nagatsuka 67039494 toru.nagatsuka [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Egīls Juris Pārups egils [at] mcabols.lv
Projektu vadītāja Kristīne Perse 67039420 kristine.perse [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Sanda Zauere 67039420 sanda.zauere [at] liaa.gov.lv