Darbinieki

Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts
Nodaļas vadītāja Dina Pujate 67039459 dina.pujate [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Monta Agafonova 67039459 monta.agafonova [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Līga Annuškāne 67039459 liga.annuskane [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Turana Damirova 67039459 turana.damirova [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Maija Helde 67039459 maija.helde [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Ieva Krese 67039459 ieva.krese [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Daiga Miščenko 67039459 daiga.miscenko [at] liaa.gov.lv
Japānas koordinators Toru Nagatsuka 67039494 toru.nagatsuka [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Egīls Juris Pārups egils [at] mcabols.lv
Projektu vadītāja Kristīne Perse 67039420 kristine.perse [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītājs Toms Sudrabs 67039420 toms.sudrabs [at] liaa.gov.lv
Projektu vadītāja Sanda Zauere 67039420 sanda.zauere [at] liaa.gov.lv
Vecākā projektu vadītāja Agnese Žagata 67039459 agnese.zagata [at] liaa.gov.lv