Festivālā "Positivus" apmeklē LIAA telti un iepūt burās!

Šogad populārākajā vasaras festivālā "Positivus" pirmo reizi būs iespēja apmeklēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) telti. Sadarbībā ar biedrību "Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība" (LaIPA) un Latvijas Mūzikas attīstības biedrību / Latvijas mūzikas eksportu apmeklētāji teltī varēs iepazīties ar mūzikas eksporta aktualitātēm, uzzināt par iespējām jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī piedalīties aktivitātēs un laimēt festivālam atbilstošus aksesuārus.

LIAA telts apmeklētājus aicinās "iepūst burās", lai simboliskā veidā veicinātu Latvijas mūzikas eksportu. Apmeklētāji varēs uzzināt par mūzikas eksporta aktualitātēm un mūziķu iespējām dažādos eksporta tirgos, kā arī iepazīties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) darbību.  LIAA teltī būs iespēja uzzināt arī par televīzijas sacensībām "Firmas noslēpums" un biznesa ideju konkursu "Ideju kauss", kas inovatīvo ideju autoru pieteikumus konkursa jaunajai sezonai gaidīs mācību gada sākumā.

LIAA direktors Andris Ozols: "Festivāls "Positivus" šogad solās būt īpaši dinamisks un dažādām aktivitātēm bagāts. Arī LIAA teltī aktivitātes piemeklētas dažādām gaumēm, lai pasākuma apmeklētāji, gaidot savu mīļāko mūzikas izpildītāju uzstāšanos, varētu pozitīvi un saturīgi pavadīt savu laiku un uzzināt arī par mūzikas eksportu un iespējām jaunajiem uzņēmējiem attīstīt savas inovatīvās biznesa idejas."

LIAA telts festivālā aicina gūt pozitīvas emocijas, kas jau rudenī varētu pārtapt inovatīvās biznesa idejās. Esi ne tikai stilīgākais, jautrākais, skaļākais, bet arī erudītākais festivāla "Positivus" apmeklētājs!

"Positivus" festivāls ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2014. gadā norisināsies jau astoto reizi no 18. līdz 20. jūlijam. Tas ik gadu piedāvā aktuālu augstas kvalitātes mūzikas programmu, draudzīgu atmosfēru un neaizmirstamu nedēļas nogali. Īpašu noskaņu festivālam piešķir tā atrašanās vieta – jūras piekraste Salacgrīvā, ko atzinīgi novērtējuši ne vien festivāla apmeklētāji, bet arī mūziķi.


Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov