Iespēja satikt starptautiski atzītus uzņēmējdarbības ekspertus un veiksmīgākos Latvijas uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uz Biznesa forumu un konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" apbalvošanas ceremoniju

LIAA aicina mediju pārstāvjus piedalīties gada nozīmīgākajos uzņēmējdarbībai veltītajos pasākumos – LIAA Biznesa forumā un konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" laureātu apbalvošanas ceremonijā šo trešdien, 19. decembrī kinoteātrī "Kino citadele" (Rīgā, 13. janvāra ielā 8, 4. stāvā).

No plkst. 10.00 LIAA Biznesa forumā, kas pulcēs gan topošos, gan esošos uzņēmējus, būs iespēja tikties ne tikai ar pašmāju veiksmīgākajiem biznesa vides pārstāvjiem, bet arī starptautiski atzītiem ārvalstu uzņēmējdarbības ekspertiem. Piemēram, foruma pirmajā daļā, kurā norisināsies seminārs "Globālā konkurence un uzņēmējdarbības attīstība", uzstāsies Vācijas konsultāciju uzņēmuma "Terrain" izpilddirektors Andreass Dreslers (Andreas Dressler), ASV modes zīmola "Ernest Alexander New York" radītājs Ernests Sabīne (Ernest Sabine), Eiropas Komisijas pārstāvis Jozefs Štāls (Jozef Stahl), kā arī citi ārvalstu un pašmāju biznesa vides pārstāvji.

Foruma otrajā daļā paredzētajā seminārā "Inovācijas radītās priekšrocības uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā" piedalīsies "Facebook" Centrālās un Austrumeiropas attīstības politikas reģionālā vadītāja Gabriela Čeha (Gabriella Cseh), ASV uzņēmuma "Orgnet" dibinātājs Valdis Krebs, Lielbritānijā dibināto uzņēmumu "Jessica’s Recipe Bag" un "Livebookings" radītājs Kristofers Pēršons (Cristopher Persson), un citi.

Biznesa foruma programma

Savukārt dienas izskaņā, plkst. 16.00, svinīgā ceremonijā tiks godināti konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" laureāti. Latvijas veiksmīgākos uzņēmumus sveiks konkursa patrons Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Eksporta un inovācijas balva tiek rīkota jau astoto gadu, un šogad konkursā kopumā tika iesniegti 114 uzņēmumu pieteikumi, no kuriem kompetenta žūrijas komisija atlasīja un konkursa otrajā kārtā virzīja 27 komersantus. Laureātu apbalvošanas ceremonijā balvas tiks dalītas sešās kategorijās – "Eksportspējīgākais komersants" lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, "Importa aizstājējprodukts", "Inovatīvākais produkts" un "Rūpnieciskais dizains". Titulu "Eksporta čempions" Latvijas lielākajam eksportētājam piešķir žūrijas komisija, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Mediju pārstāvjiem lūgums par savu dalību Biznesa forumā un konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" apbalvošanas ceremonijā informēt LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Vinetu Vilisteri-Lāci (tālrunis – 26399995).