Latvijas apakšveļas ražotāji piedāvās savu produkciju Parīzē

Ar nacionālo stendu nozīmīgākajā apakšveļas nozares izstādē Francijā sevi pieteiks Latvijas ražotāji. Starptautiskā izstāde "Mode City 2012" notiks no š.g. 7. līdz 9. jūlijam Parīzē.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras sadarbībā ar  Latvijas Veļas ražotāju asociāciju organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies uzņēmumi: "Grācija-RIM", "Lokis" (zīmols – "Orhideja"), "Stefi L", "Novella", "Roksa", "Glora", "Nikol Djumon".

Izstāde "Mode City" ir viena no nozīmīgākajām apakšveļas nozares izstādēm pasaulē, kuru ik gadu apmeklē vairāk kā 27 tūkstoši iepircēju, no kuriem 75% ir ārvalstu iepircēji, bet 25% pārstāv Franciju.

Šogad izstādē piedalās aptuveni 500 apakšveļas zīmolu no visas pasaules, kas tiek pārstāvēti 4 izstādes specializētajās sadaļās: augstākās klases zīmolu korsetes un apakšveļa;  dizaina un sporta apģērbu zīmoli; luksus apakšveļa un peldkostīmu zīmoli; jaunie ražotāji un pludmales apģērba dizaineri.

Latvijas uzņēmēju dalība izstādē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.