Augusts, 2015

26. augustsProjektus starptautisko izstāžu programmā varēs iesniegt līdz septembra beigām
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) paziņo, ka atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšana apakšaktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" turpināsies līdz 2015. gada 30. septembrim (ieskaitot). Vairāk informācijas šeit.
21. augustsParakstīts līgums ar Kokneses novada pašvaldību
Divdesmitastotā pašvaldība, ar kuru LIAA paraksta līgumu par sadarbību investīciju piesaistē, LIAA izstrādātās ārvalstu tiešo investīciju piesaistes metodikas "POLARIS process" ietvaros, ir Koknese. Vairāk informācijas šeit.
20. augustsLIAA paraksta līgumu ar Pļaviņu novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
2015. gada 20. augustā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Pļaviņu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē, lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Pļaviņu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu. Vairāk informācijas šeit.
18. augustsOtro reizi notiks Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde
Trešdien, 19. augustā, Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā notiks Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde. Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde notiks Ministru kabinetā. Vairāk informācijas šeit.