Eiropas Komisija sākusi reklāmas kampaņu ar mērķi veicināt Eiropā tūrismu pašu eiropiešu vidū

2016. gada 9. jūnijā

Kampaņa tika izsludināta 9. jūnijā. Galvenais akcents – mums, eiropiešiem, kas vēlas ceļot, nekur tālu nav jādodas. Viss ir mūsu pašu durvju priekšā.

Kampaņas rīkotāji aicina tajā iesaistīties visus nozarē strādājošos, uzsverot, ka mēs, eiropieši, esam neticami bagāti. Mums ir milzum daudz unikālu, pārsteidzošu un mazāk zināmu tūrisma galamērķu.

Lai piedalītos kampaņā, tās rīkotāji aicina iepazīties ar sagatavotajiem publicitātes rīkiem. Tur ir gan logotips dažādās valodās, reklāmkarogi, infografika, video u.c.

Īpašu ievērību pelnījusi kampaņas karte – Wonder Map  tīmeklī, kur katrai Eiropas valstij jau ir ievietots kāds brīnums – vērtīgs tūrisma galamērķis, par kuru gribas, lai uzzina arī citi. Kartes lielais pluss ir tas, ka brīnumus tajā var ievietot paši galamērķi. Tas nav sarežģīti, jāievēro vien nosacījumi.

Visi tūrisma galamērķi tiek kārtoti četrās nodaļās – krāšņa daba un arhitektūra, mākslinieki un meistari ar izcilām amata prasmēm, mode, dizains un gastronomija, festivāli un citi aizraujoši notikumi. Katrai tematiskajai nodaļai sagatavots “kārdinošs” pusminūti ilgs video.

Brīnumu kartes vietnē tiek gaidītas arī fotogrāfijas, kuras piedalīsies konkursā.

Kampaņas rīkotāji aicina aktīvi un bez maksas izmantot visus piedāvātos mārketinga rīkus, apmeklēt mājaslapu Europe. Wonder is all around, un neskaidrību gadījumā uzdot jautājumus EuropeWonder@lansons.com.

Informāciju sagatavojusi:
Inta Briede, vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv