Klajā nācis avīzes "Postimees" pielikums “Atpūta Latvijā”

11.maijā pie lasītājiem nonāca jau devītais Igaunijas avīzes “Postimees” pielikums “Puhkus Latis” (Atpūta Latvijā). Avīze tiek izdota 43 500 eksemplāros (brīvdienās pat 52 000!), un tā sasniedz aptuveni 260 000 lasītāju. Mērķis, kopš 2010.gada izdodot specializēto pielikumu, ir uzturēt igauņu informētību par tūrisma jaunumiem Latvijā un iedvesmot izvēlēties Latviju kā galamērķi brīvdienām.

Lai sagatavotu vērienīgo pielikumu, šī gada 10.-15.aprīlī žurnālists Verni Leivaks iepazina Latviju, izzinot tūrisma piedāvājumu septiņu Valstiskuma ceļu maršrutos. Vizītes plānošanā iesaistīti Vidzemes plānošanas reģiona, Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja, Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme”, Kurzemes tūrisma asociācijas pārstāvji, kā arī individuāli uzņēmēji. 

LIAA Tūrisma departamenta vecākā eksperte Arita Bērziņa ir gandarīta par kārtējo sadarbību ar "Postimees": "Pielikums ir plašākais Latvijas tūrismam veltītais izdevums Igaunijas presē. Esam priecīgi par ilggadējo sadarbību, kas palīdzējusi sasniegt plašu ceļotāju auditoriju Igaunijā - Latvijas tūrisma nozarei prioritārā tirgū."

Pielikums pieejams apskatei te: https://issuu.com/postimees/docs/puhkus_l_tis_2018w