Sākas pieteikšanās TV spēles "Firmas noslēpums" jaunajai sezonai

Līdz ar pavasara atnākšanu jauns starts tiek dots TV spēlei "Firmas noslēpums". Konkursā, kura mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas sevī jūt uzņēmējdarbības gēnu un ir gatavi sacensties par galveno balvu – 10000 latiem sava biznesa starta kapitālam.

Ja Tev ir biznesa ideja un Tu esi gatavs aizstāvēt to televīzijas ēterā, aizpildi pieteikuma anketu un kopā ar 90 sekundes garu video prezentāciju atsūti uz e-pastu info@hansamedia.lv. Papildus informācija interesentiem meklējama spēles nolikumā mājas lapā www.firmasnoslepums.lv.

"Firmas noslēpums" ietvaros dalībnieku uzdevums būs pārliecinoši pasniegt savu biznesa projektu, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, apgūt jaunas zināšanas biznesa uzsākšanā un pārliecināt žūriju, ka tieši šī sākotnējā ideja attīstīsies par veiksmīgu uzņēmumu. Pieteikšanās konkursam ilgs līdz 2013. gada 20. maijam.

TV spēli "Firmas noslēpums" jau trešo sezonu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar producentu apvienību "HansaMedia". Galveno balvu uzvarētājam nodrošina SEB banka.

Projekts tiek īstenots programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" īstenošanu.