Latvijas apakšaveļas un furnitūras ražotāji piedalās tirdzniecības misijā Parīzē

No šā gada 3. līdz 7. jūlijam LIAA organizēja Latvijas apakšveļas un furnitūras ražotāju tirdzniecības misiju uz Parīzi ar mērķi iepazīties ar tirgus tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī apmeklēt svarīgākās nozares izstādes.

Misijas dalībnieki – zīmoli "Stefi L", "Vova", "Regina N", "Rosme", kā arī furnitūras uzņēmums "Arta F" un šūšanas uzņēmums "Nemo" 4. jūlijā piedalījās informatīvajā pasākumā, kas tika organizēts Latvijas vēstniecībā Parīzē. Pasākumā LIAA pārstāvniecības vadītāja prezentēja Francijas apakšveļas federācijas datus par apakšveļas tirgus tendencēm Francijā, kā arī padziļināto analīzi par tirgus spēlētājiem. Savukārt starptautiskais uzņēmums "Strategy Analysis" pastāstīja par savu pieredzi strādājot ar ārvalstu uzņēmumiem, kas mērķtiecīgi paplašinās Francijā, kā arī pastāstīja par aktualitātēm izplatīšanas kanālos.

4. jūlijā tika organizēta arī pieņemšana, kuru apmeklēja arī uzņēmumu potenciālie partneri no Francijas.

Visi tirdzniecības misijas dalībnieki apmeklēja arī nozares svarīgākās izstādes – Mode City un Interfiliere, kā arī Fatex, kurās bija iespējams iepazīties ar nozares stila tendencēm, kā arī padziļināti izpētīt tirgus piedāvājumu.

Papildinformācija:
Alise Barvika, Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039414
Fakss: +371 67039401
E-pasts: alise.barvika@liaa.gov.lv