Pirmo reizi notiks digitālo start - up akadēmija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! no š.g. 22. līdz 24. augustam organizē pirmo Digitālo start-up akadēmiju. Vēl līdz 15. augustam ir iespējams aizpildīt pieteikumu un nokļūt start-up akadēmijā, iegūstot vērtīgas zināšanas par mūsdienu digitālo mediju vidi.

Digitālo start-up akadēmija ir trīs dienu bezmaksas digitāli piedzīvojumi, kuru laikā labākie industrijas profesionāļi dos savu artavu, dalīsies savā pieredzē un radošā atmosfērā konsultēs tevi par globālajām mediju tendencēm, digitālo mārketingu, efektīvu komunikāciju uzņēmējdarbībā un finansējuma piesaistes iespējām. Akadēmijas noslēgumā tev būs iespēja prezentēt savu ideju investoriem. Ja tas būs nepieciešams, organizatoru konsultācijas varēs saņemt arī pēc pasākuma.

Digitālo mediju start-up akadēmijā kā mentori uzstāsies un sniegs konsultācijas gan Latvijas mēroga speciālisti, gan arī starptautiski atzīti profesionāļi. Starp tiem akadēmijas mācībspēkus pārstāvēs: Uldis Leiterts (Infogr.am), Egils Boitmanis (Infinitum8), Džesika Andersone (MTGx MediaFactory), Patriks Jansons (MTG), Andris K. Bērziņš (Buzztale), Jarmo Kusivuori (biznesa vadības, plānošanas eksperts) un Artūrs Mednis (Inspired Digital).

Digitālo start-up mentors Artūrs Mednis sniedz skaidrojumu, kāpēc būtiski piedalīties šādā akadēmijā: "Sociālie tīkli ir mainījušies, Facebook sen jau ir ne tikai sociālais tīkls, bet arī lielākais un spēcīgākais satura izplatīšanas kanāls. Tāpēc jo svarīgāk kļūst izprast digitālā satura nozīmi un tā iespējas. Digitālo start-up akadēmijā būs iespēja attīstīt savas spējas un pārliecināties par savu ideju oriģinalitāti un ilgtspējīgumu pieredzējušu lektoru un mentoru vadībā. Pat tad, ja tava ideja izrādīsies pilnīgi garām un izgāzīsies (līdzīgi kā katram mentoram savulaik), tā būs lieliska pieredze, kādu neiegūsi citviet."

Vairāk informācijas un pieteikuma formas meklē LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Akadēmijas partneris MTG nodrošina dalībniekus ar specifiskām nozares zināšanām un palīdz veidot saturiski bagātāku programmu.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov