Uzzini par sev piemērotāko biznesa modeli!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) š.g. 28. augustā aicina biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus piedalīties tīklošanās seminārā, kurā būs iespēja saņemt atbildes uz biznesa uzsācējiem aktuāliem jautājumiem un iepazīties ar līdzīgi domājošiem jaunajiem uzņēmējiem, kā arī iedvesmoties no jau pieredzējušiem uzņēmējiem.

Tīklošanās semināra mērķis ir radīt tikšanās platformu Latvijas uzņēmējiem, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu.  Šī semināra temats ir biznesa modelis un tā izvēle, palīdzot ideju autoriem un jaunajiem uzņēmējiem saprast, kāds biznesa modelis būtu pats piemērotākais konkrētajai idejai un uzņēmumam. Par savu pieredzi dažādu biznesa modeļu izvērtēšanā sava projekta virzībā tīklošanas semināra laikā stāstīs ātrlasīšanas aplikācijas "Fastr" attīstītāji Eldars Loginovs un Dāvids Štēbelis. "Fastr" ir izdevies piesaistīt lietotājus visā pasaulē, un šis projekts ir saņēmis gan privātās, gan riska kapitāla investīcijas.

Dalība tīklošanas seminārā uzņēmējdarbības uzsācējiem ir lieliska iespēja gūt atpazīstamību un jaunus kontaktus, kas var palīdzēt turpmākajā savas idejas vai uzņēmuma attīstīšanā.

Seminārs notiks 28. augustā plkst. 18.00 "Šķūnis Cafe" LU Botāniskā dārza teritorijā Rīgā, Kandavas ielā 2. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, līdz š.g. 27. augustam nepieciešams aizpildīt elektronisku pieteikumu. Vairāk informācijas un pieteikuma anketa LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov