Divpusējās sadarbības fonds veicinās Latvijas un Norvēģijas komersantu sadarbību

Lai veicinātu Latvijas komersantu sadarbību ar Norvēģijas komersantiem, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir izsludinājusi pieteikumu pieņemšanu divpusējā sadarbības fonda atbalsta pasākumam Norvēģu finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros.

Pasākuma ietvaros LIAA veicinās Latvijas komersantu un Norvēģijas (donorvalsts) komersantu, un zinātnisko institūciju divpusējās attiecības ar mērķi nodrošināt projektu īstenošanu sadarbībā ar donorvalsts partneri. Projekta iesniegumi, kuri tiks iesniegti sadarbībā ar donorvalsts partneri, projekta vērtējumā saņems papildus punktus, kas nodrošinās lielākas iespējas saņemt atbalstu programmas ietvaros.

Partnerības veicināšanas pasākums Norvēģijā, Oslo notiks 2014. gada 31. oktobrī. Pasākumam aicināti pieteikties tie komersanti, kuri plāno pieteikties programmas "Atbalsts "zaļo" tehnoloģiju ieviešanai ražošanā" 2. kārtai. 

Plašāka informācija par Divpusējās sadarbības fondu un pieteikšanās kārtība pieejama LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv  / Eiropas fondi.

Programmas īstenošanu nodrošina programmas apsaimniekotājs – Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, sadarbībā ar LIAA un donorvalsts programmas partneri – Norvēģijas Karalistes valsts uzņēmumu "Innovation Norway".

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov