Valmierā notiks seminārs par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem

Š.g. 25. septembrī Valmierā notiks Ekonomikas ministrijas organizētais seminārs "Atbalsts uzņēmējiem”. Pasākumā komersanti tiks informēti par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajām ES fondu programmām 2014 .- 2020.gada plānošanas periodā.

Forumos piedalīsies lektori no Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Garantiju aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta un Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras. Pasākumā piedalīsies arī Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Inesis Boķis.

Seminārs "Atbalsts uzņēmējiem" notiks šā gada 25. septembrī pulksten 10.00 Valmierā, Valmieras Kultūras centra telpās (Valmiera, Rīgas iela 10). Dalība pasākumā - bezmaksas. Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz š.g. 24. septembra pulksten 15.00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit. Papildu informācija par forumu pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: uznemejuforums@em.gov.lv, tālrunis: 67013240).

Biznesa seminārus organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona ES informācijas centru un Valmieras pilsētas domi.

Nākošie seminārikomersantiem notiks Ogrē (7. oktobrī) un Gulbenē (14. oktobrī). Pilns pasākumu kalendārs ir publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā.