Tiks veicināta Latvijas un Norvēģijas sadarbība "zaļo" tehnoloģiju jomā

Lai veicinātu "zaļo" tehnoloģiju pārstāvošo Latvijas un Norvēģijas komersantu savstarpējo sadarbību, pieredzes apmaiņu un jaunu "zaļo" tehnoloģiju attīstību, izmantojot Norvēģijas finanšu instrumenta piedāvātos instrumentus, šā gada 10.oktobrī notiks programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" seminārs un kontaktbirža.

Seminārā prezentācijas par sadarbību ar Norvēģijas un Latvijas uzņēmējiem "zaļo" tehnoloģiju jomā sniegs LIAA pārstāvniecības Norvēģijā vadītājs Gatis Ginters un Zaļo tehnoloģiju inkubators direktors Oskars Priede. Ar savu pieredzi dalīsies  arī pārstāvji no Norvēģijas un Latvijas.

Kontaktbiržā piedalīties 5 Norvēģijas komersanti, kas pārstāv dažādas „zaļo” tehnoloģiju nozares jomas. Viņi tiksies ar Latviešu komersantiem un zinātnisko institūciju pārstāvjiem, lai veicinātu jaunu sadarbību un projektu realizāciju starp Latviju un Norvēģiju ‘’zaļo” tehnoloģiju jomā.

Seminārs – kontaktbirža notiks 2014. gada 10. oktobrī Tallink Hotel Riga ( Rīga, Elizabetes iela 24/1). Darba valoda: angļu.

Programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" īstenošanu nodrošina programmas apsaimniekotājs – Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un donorvalsts programmas partneri – Norvēģijas Karalistes valsts uzņēmumu "Innovation Norway".

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv