"Cabot Corporation" atver biznesa pakalpojumu centru Rīgā

Rīga, Latvija – 2014. gada 14. oktobrī ASV uzņēmums Cabot Corporation, ar galveno mītni Bostonā, Masačūsetsā, ar īpašu atklāšanas ceremoniju atzīmēja sava biznesa pakalpojumu centra atvēršanu Rīgā, no kura tiks apkalpoti uzņēmuma Eiropas, tuvo Austrumu un Āfrikas (EMEA) reģiona klienti. Svinīgo pasākumu apmeklēja uzņēmuma vadošie darbinieki, kā arī augstākās valsts amatpersonas. Klātesoši bija uzņēmuma prezidents un valdes priekšsēdētājs Patriks Prevosts, Cabot Corporation Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona prezidents Nikolass Kross, kā arī Latvijas Republikas Ministru prezidentes ārlietu padomniece Solveiga Silkalna un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

"Biznesa pakalpojumu centra atvēršana Rīgā ir nopietns solis Cabot attīstībā. Mūsu uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no cilvēkiem, ko mums izdodas piesaistīt, un jāsaka, ka vietējo speciālistu komandas augstais līmenis, ko mums izdevies izveidot pēdējo četru mēnešu laikā, ir tik tiešām iespaidīgs", sacīja Prevosts. "Šis projekts tika realizēts ļoti īsā laikā un bez neatsveramā Lēvenes (Beļģija) komandas atbalsta, tā īstenošanā tika iesaistīti arī citi Cabot eksperti no visas pasaules. Jāsaka, ka esam arī ļoti pateicīgi Latvijas valdībai un LIAA, kas lika mums justies ļoti gaidītiem. Šodien es vēlos pateikties visiem, kas pielika savas pūles, lai mēs veiksmīgi nonāktu līdz šai dienai un es raugos ar cerībām uz vairākiem veiksmīgas sadarbības gadiem Latvijā."

LIAA direktors Andris Ozols, norādīja, ka sadarbība ar Cabot ir bijusi lieliska iespēja demonstrēt pilnībā LIAA izstrādāto ārvalstu piesaistes stratēģiju POLARIS Process. Šādi globālie biznesa centri ir viena no Latvijas prioritātēm investīciju piesaistē.  “Mums pašiem bija ļoti interesanti, būt iesaistītiem šī projekta īstenošanā, un, vērojot līdzšinējo sadarbību ar Cabot, varu teikt, ka šis uzņēmums ir īpašs - Cabot komandas enerģija un aizrautība, ar kādu tā strādāja pie biznesa centra izveides, motivē arī mūs sniegt vēl labāku servisu saviem klientiem.”

2014. gada jūnijā svinīgā preses konferencē Cabot Corporation paziņoja par biznesa pakalpojumu centra atvēršanu Latvijā. Šis centrs tika izveidots, lai pārvaldītu un administrētu uzņēmuma EMEA reģiona darbību grāmatvedības, kredītu un kredītu ievākšanas, maksājumu kontu, iepirkumu, klientu apkalpošanas, transporta, datu pārvaldes, informācijas tehnoloģiju un personālvadības jomās.

Lai izveidotu biznesa pakalpojumu centra profesionāļu komandu, Cabot ir veicis plašaptverošu darbinieku atlases procesu. Šobrīd uzņēmumā strādā 114 speciālisti un Cabot aktīvi strādā, lai nokomplektētu atlikušās vakances. 

"Rīga mūs ir draudzīgi uzņēmusi un mēs esam pateicīgi par atbalstu, ko esam saņēmuši visa šī procesa laikā”, sacīja Hetere Elisa, Cabot Latvia direktore. “Mēs izvēlējāmies Rīgu augsti izglītotā un profesionālā darba spēka dēļ, un jāsaka, ka es esmu personīgi pārliecinājusies, ka tā ir patiesība. Mēs esam gandrīz noslēguši  atlases procesu, un mēs nevarētu būt priecīgāki par tik entuziasma pilniem, uzticamiem un patiesi aizrautīgiem darbiniekiem. Man nav nemazāko šaubu, ka mūsu centrs Rīgā kļūs par piemēru izcilai pakalpojumu kvalitātei."

"Jau vairāk kā 130 gadus Cabot ir bijis vadošais industrijas uzņēmums, nodrošinot risinājumus mūsu klientiem, lai viņu produkti darbotos labāk", sacīja Kross. "Es vēlētos pateikties mūsu Lēvenes pakalpojumu centra komandai, kas nodrošināja lielisku apkalpošanu vairāku gadu garumā un ļoti profesionāli atbalstīja centra pārcelšanu uz Rīgu. Jaunā komanda šeit, Rīgā, atbalstīs uzņēmumu, turpinot nostiprināt tā vadošo pozīciju speciālo ķimikāliju nozarē, sastrādājoties ar mūsu klientiem, kā arī Cabot kolēģiem visa EMEA reģionā."

Par Cabot Corporation
Cabot Corporation ir globāls specializēto ķimikāliju un eksplotācijas materiālu ražotājs, ar galveno mītni Bostonā, Masačūsetsā. Cabot ir vadošais gumijas, oglekļa, aktivētā oglekļa, tintes krāsvielas, elastomēra kompozītu u.c. izstrādājumu ražotājs. Vairāk informācijas Cabot mājaslapā: www.cabotcorp.com

Papildinformācija:
Vanessa Craigie
Korporatīvā komunikācija
+ 1 (617) 342-6015