13. novembrī Liepājā notiks starptautiskais uzņēmējdarbības forums

Š.g. 13. novembrī Liepājā norisināsies starptautisks uzņēmējdarbības forums "Global Business Forum", ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Liepājas domi. Forumā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, lai dalītos pieredzē, apspriestu biznesa iespējas ārvalstu tirgos, dibinātu kontaktus, kā arī diskutētu par dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem.

Starptautiskā uzņēmējdarbības foruma mērķis ir palielināt Liepājas un tās reģiona atpazīstamību ārvalstu uzņēmēju vidū, piesaistot investīcijas un veicinot ārvalstu uzņēmumu sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem. Foruma laikā tiks pārrunātas vairākas ar uzņēmējdarbību saistītas tēmas. Paneļdiskusijā galvenās būs "Pilsētu mārketings un to nākotne tuvākajos 20 gados", "Biznesa iespējas ražošanas un transporta industrijas uzņēmumiem", kā arī "Tūrisma un veselības biznesa iespējas Liepājā".

Foruma atklāšanā dalībniekus uzrunās Valsts prezidents Andris Bērziņš, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un LIAA direktors Andris Ozols. Paneļdiskusijās piedalīsies gan Latvijas uzņēmumu, gan ārvalstu investoru pārstāvji. Foruma ietvaros notiks arī nozaru asociāciju diskusijas par starptautiskā mārketinga jautājumiem, tiks apspriestas biznesa iespējas metālapstrādes, elektronikas, transporta un loģistikas, tekstila un tūrisma nozarēs gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Savā uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies dažādu nozaru pārstāvji, piemēram, Valērijs Krištals ("Liepājas metalurgs"), Uldis Pīlēns (AS "UPB"), Sigfred I.E. Andersen (DNB ASA vecākais viceprezidents, Latvijas Tirdzniecības kameras Norvēģijā valdes loceklis), Andriy Volynets (SIA "Liepājas Kafijas fabrika"), Valdas Trinkunas (Lietuvas Nacionālās SPA asociācijas valdes loceklis, Viļņas SPA direktors), Lars Fogh (Liepājas Biznesa centrs), Michael Ditrana (SIA "Baltik IT"), Edijs Egliņš (SIA "Lauma Fabrics"), un citi.

Papildus foruma dalībniekiem būs iespēja arī tikties ar LIAA ārvalstu pārstāvniecību vadītājiem no - Baltkrievijas, Dānijas, Francijas, Krievijas, Ķīnas Lielbritānijas, Lietuvas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas. Foruma programma ietvers arī tīklošanas un kontaktu dibināšanas iespējas ar pārstāvjiem no ārvalstu un vietējiem uzņēmumiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Liepājas domes rīkotais starptautiskais uzņēmējdarbības forums "Global Business Forum" sāksies 2014. gada 13. novembrī plkst. 10:00. Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39. Forumam un individuālajām tikšanām ar LIAA pārstāvniecību darbiniekiem ikviens interesants ir aicināts pieteikties LIAA mājas lapā: www.liaa.gov.lv.

Forums notiks angļu valodā, taču tiks nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv