Informēs par investīciju piesaistes rezultātiem 2014. gadā

Ceturtdien, 2.aprīlī, Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā notiks kārtējā Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde.

Sēdes darba kārtībā tiks skatīti jautājumi saistībā ar aktuālajiem investīciju projektiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ziņos par 2014.gada investīciju piesaistes rezultātiem un aktualitātēm,  Ekonomikas ministrija ziņos par jauniem investīciju atbalsta instrumentiem, savukārt Finanšu ministrija par investīciju plānu Eiropai.

Darba kārtībā ir iekļauti jautājumi arī par aktuālajiem investīciju projektiem, ar kuriem tiek strādāts šobrīd un kuros ir iespējamas papildus investīcijas. Tāpat tiks skatīti investīciju piesaistes šķēršļi jau esošajos projektos.

Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde notiks Ministru prezidenta zālē. Sākums plkst. 15:00.

Mediju iespējas:

Sēdes sākumā: foto, video iespējas;

Pēc sēdes ap plkst. 16:30: atbildes uz mediju jautājumiem.

Žurnālistus aicinām pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā pa tālruni 67082828 vai sūtīt e-pastu uz prese@mk.gov.lv

Informācijai:

2010. gada 10.augustā tika izveidota Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padome, lai nodrošinātu saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai investīciju projektu īstenošanai Latvijas valsts interesēs, kā arī lai lemtu par nepieciešamajiem pasākumiem konkrētu investīciju projektu virzīšanā. Padomi vada Ministru prezidents. Padomes sekretariāta funkcijas veic LIAA.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv