Starptautiskā ķīmiskās nozares kompānija ALLNEX Rīgā atvērs jaunu biznesa pakalpojuma centru

Viena no pasaulē vadošajām ķīmiskās nozares kompānijām "ALLNEX" Rīgā oficiāli atvērs jaunu biznesa pakalpojumu centru. Uzņēmums darbojas visā pasaulē, piegādājot sveķu, piedevu un cita veida ķīmisko savienojumu produkciju arhitektūras, autoražošanas, elektropreču un citiem ražotājiem. 

Jaunais biznesa pakalpojuma centrs atradīsies "Astras Biznesa Centrs" ēkā (Gunāra Astras ielā 1C, 5 stāvā). Svinīgā atklāšana notiks 7. maijā plkst. 14:00, uz kuru laipni aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Pirms centra oficiālās atklāšanas "Allnex" finanšu direktors Dunkans Teilors (Duncan Taylor, CFO) un SIA "Allnex Latvia" centra vadītāja Sandra Zariņa tiksies ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, lai pārrunātu uzņēmuma plānus un attīstības ieceres Latvijā, investīciju apjomu un plānoto jauno darbavietu skaitu. Tikšanās piedalīsies arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, kura vadītā aģentūra ir konsultējusi uzņēmumu, lai pārliecinātu par Latviju kā piemērotāko vietu uzņēmuma nākotnes attīstības mērķu īstenošanai.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv