Šogad LIAA Eksporta forumā diskutēs par networking nozīmi biznesā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 2015. gada 28. un 29. maijā rīko Eksporta forumu Magnetic Latvia 2015.  Šis ir gada nozīmīgākais eksportam veltītais divu dienu pasākums, kurā Latvijas eksportētājiem būs iespēja diskutēt par networking nozīmi biznesa veidošanā un saņemt praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā. Forumā tiks prezentēta LIAA izveidotā eksporta pakalpojumu platforma Magnetic Latvia valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai.

Foruma pirmajā dienā, 28. maijā Spīķeru koncertzālē (Maskavas ielā 4/1, Rīgā) ārvalstu eksperti stāstīs par networking nozīmi biznesa veidošanā un eksporta attīstīšanā, LIAA ārvalstu ekonomisko pārstāvniecību vadītāji sniegs praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā, bet pieredzējuši eksportētāji atklās tālo tirgu specifiku.

Networking, biznesa attiecību un reputācijas veidošanas speciālists no Lielbritānijas Robs Brauns (Rob Brown), kurš ir arī Networking Coaching Academy dibinātājs un vadītājs, kā arī vairāku bestselleru autors sniegs prezentāciju par to, kā panākt biznesa izaugsmi ar networking palīdzību. Savukārt par efektīva networking priekšnosacījumiem stāstīs Business Network International reģionālais direktors Lietuvā Nerijus Lungis (Nerijus Lungys).

Praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā sniegs LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāji Helmuts Salnājs (Vācija), Inese Šuļžanoka (Polija), Solvita Gulbe (Francija), Ieva Jākobsone-Bellomi (Ķīna) un Latvijas Republikas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītājs Rūdolfs Brēmanis. Dienas noslēgumā Latvijā ievērojami uzņēmēji paneļdiskusijā dalīsies eksporta pieredzē tālos tirgos.

Foruma otrajā dienā – 29. maijā viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel (Kuģu ielā 24, Rīgā) notiks kontaktbirža "Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem". Uzņēmējiem būs iespēja tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā (Pekinā un Šanhajā), Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Singapūrā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā. Savukārt uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla darbiniekiem. Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika.

Eksporta forumu Magnetic Latvia 2015 organizē LIAA sadarbībā ar Nords Porter Novelli un Dienas Bizness. Sīkāka informācija un pieteikšanās www.liaa.gov.lv.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv