LIAA prezentēs eksporta pakalpojumu platformu Magnetic Latvia un godinās uzņēmumus ar augstāko reputāciju

Gada nozīmīgākais eksportētājiem veltītais pasākums – Eksporta forums Magnetic Latvia, šogad notiks 28. un 29. maijā. Pasākumā tiks prezentēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izveidotā pakalpojumu platforma Magnetic Latvia valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai, kā arī tiks godināti uzņēmumi ar augstāko reputāciju 2015. gadā.

Foruma pirmajā dienā, 28. maijā plkst. 10:00, Spīķeru koncertzālē (Rīgā, Maskavas ielā 4/1), notiks svinīga 11. Uzņēmumu Reputācijas Topa apbalvošanas ceremonija. Tajā tiks paziņoti uzņēmumi ar augstāko reputāciju 2015. gadā un laureātus sveiks Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Eksporta foruma Magnetic Latvia dienas otrajā daļā plkst. 13:00 tiks prezentēta LIAA izstrādātā eksporta pakalpojumu platforma Magnetic Latvia. Tā ir jauna eksporta pakalpojumu sniegšanas sistēma, kas nodrošina atbilstošākos un nepieciešamākos pakalpojumus visu līmeņu uzņēmumiem. Jaunajam zīmolam ir arī augstāks mērķis – veicināt gan atpazīstamību katram Latvijas uzņēmumam individuāli, gan Latvijas ekonomikai kopumā.

Foruma laikā Latvijas eksportētājiem būs iespēja arī diskutēt ar starptautiski atzītiem ekspertiem par efektīva networking priekšnosacījumiem un par to, kā panākt biznesa izaugsmi ar networking palīdzību. Praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā sniegs LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāji un paneļdiskusijā veiksmīgi Latvijas uzņēmēji dalīsies eksporta pieredzē tālos tirgos.

Foruma otrajā dienā, 29. maijā, viesnīcā „Radisson Blu Daugava Hotel” (Rīgā, Kuģu ielā 24) notiks kontaktbirža – uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem.  Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika.

Eksporta forumu Magnetic Latvia 2015 organizē LIAA sadarbībā ar Nords Porter Novelli un Dienas Bizness.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv