Digital Freedom Festival un LIAA prezentēs Latviju kā startup uzņēmumiem draudzīgu valsti

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
2017. gada 8. novembrī

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) festivāla ietvaros Latviju prezentēs kā valsti ar startup uzņēmumu attīstībai draudzīgu un progresīvu vidi. LIAA veidotajā Magnetic Latvia biznesa centrā (Magnetic Latvia Business Center) varēs iepazīties ar Latvijas startup uzņēmumu veiksmes stāstiem, piedalīties lekcijās un diskusijās.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols: “Uzņēmējiem Digital Freedom Festival ir izcila platforma, kur vienkopus sastapt jaunāko tendenču zinātājus, jomas profesionāļus un potenciālos sadarbības partnerus. LIAA organizētajā Magnetic Latvia biznesa centrā apmeklētāji varēs smelties iedvesmu no veiksmīgiem Latvijas jaunuzņēmumiem un ārvalstu lektoriem, mācīties no citu pieredzes stāstiem, kā arī uzzināt par atbalsta iespējām savas idejas attīstībai un biznesa izaugsmei.”

Magnetic Latvia biznesa centrā plānota diskusija par to, kā cīnīties par gudrākajiem prātiem un labākajiem investoriem, kā startup uzņēmējiem no mazām valstīm iziet starptautiskajā arēnā, kādus mārketinga trikus pielietot, lai iegūtu atpazīstamību. Tajā uzstāsies Paula  Golda (Paula Gould), Frumtak Ventures vadītāja no Īslandes, Uldis Leiterts, Infogr.am līdzdibinātāja, Mikus Opelts, Giraffe 360 līdzdibinātājs un citi.

Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Juris Šleiers: “Esam gandarīti sadarboties ar LIAA, lai reklamētu Latviju kā izcilu vietu startup uzņēmumu dibināšanai. Latvija ir Eiropas līderis, pieņemot īpašu Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likumu, un ceram, ka jau drīz tas vainagosies ar pozitīviem rezultātiem - pasaules līmeņa startup uzņēmumiem. Publiskā un privātā sektora sadarbība ir ļoti būtiska, lai īstenotu abām pusēm izdevīgus projektus. Ceram, ka Digital Freedom Festival un LIAA sadarbības rezultātā ieguvēji būs gan Latvijas valsts, gan jaunie uzņēmēji.”

Finansējums Magnetic Latvia biznesa centram tiek piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Tehnoloģijas pārneses programma”.

Par Digital Freedom Festival
Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivālu atbalsta stratēģiskais partneris Lattelecom, oficiālā banka - Norvik Banka,  startup konkursa partneris 500 Startups, Eiropas Komisija, LR Ekonomikas ministrija, Latvijas investīciju un attīstības aģentūra, LR Ārlietu ministrija, airBaltic, PINS, Latvijas valsts simtgades birojs, Latvijas Komercbanku asociācija, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), Rockstart akselerators, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, SAMSUNG, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs, Izraēlas vēstniecība Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Nīderlandes vēstniecība Latvijā, Slush, Mailigen, Printful, Coffee Pixels, S/B PRO Startup Studio, LETA, Diena, Star FM, CoFounder, IR, BerlinBalticNordic.net, LabsofLatvia, The Baltic Times, Dienas Bizness u.c.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

Papildu informācija:
Inga Tauriņa,

Digital Freedom Festival preses sekretāre
Tālr.: +371 26564629
E-pasts: inga@dffestival.com
www.digitalfreedomfestival.com