Bērnu apģērbu ražotāji modes izstādē Maskavā

Bērnu apģērbu ražotāji modes izstādē "Collection Premiere Moscow" Maskavā

Uz Krieviju, kas ir viena no Latvijas svarīgākajiem tirdzniecības partneriem tekstila nozarē, februārī devās Latvijas ražotāji, lai piedalītos vienā no nozīmīgākajām nozares izstādēm - "CPM". Tā notiek divas reizes gadā, un izstādes laikā iepircēji izvēlas un iepērk jaunās kolekcijas. Izstāde ir svarīgākais un prestižākais notikums modes jomā ne tikai Krievijā, bet arī NVS reģionā.

Kamēr atsevišķi uzņēmumi no 25. līdz 28. februārim notiekošajā izstādē piedalījās ar individuālajiem stendiem, desmit bērnu apģērbu ražotāji piedalījās nacionālajā stendā, kas atradās bērnu apģērbu un aksesuāru hallē "CPM Kids". Līdzās tādām tekstila un dizaina lielvalstīm kā Spānija, Itālija, Francija un Nīderlande Latvijas ražotāju apģērbi izcēlās ar ieturēto stilu, kvalitatīvi izstrādātajām detaļām, kā arī augstvērtīgu un labi pārdomātu dizainu, vēlreiz apliecinot savu augsto reputāciju Krievijā un NVS reģionā.

Paralēli izstādei notika neformāls pasākums "Fashion Night", kurā bija iespējams sastapt vadošos nozares ekspertus, iepircējus un ražotājus.

Plānots, ka izstādes dalībnieku eksporta apjoms uz Krieviju pēc izstādes varētu būt vidēji 10 000 – 60 000 eiro.