Japānā iepazīst Latvijas biznesa vidi

Biznesa un investīciju seminārs Japānā

10. aprīlī LIAA pārstāvniecība Japānā un Latvijas vēstniecība Japānā sadarbībā ar Japānas privāto uzņēmumu asociāciju "Japan Business Model Association" rīkoja Latvijas biznesa un investīciju semināru asociācijas biedriem.

Semināra laikā Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke uzstājās ar prezentāciju par ekonomisko un politisko situāciju Latvijā, savukārt LIAA pārstāvniecības Japānā vadītāja Alīna Aščepkova sniedza prezentāciju par biznesa un investīciju iespējām transporta un loģistikas, kā arī IKT un farmācijas jomās.

Semināra apmeklētāju vidū bija tādu vadošo uzņēmumu kā "Takeda Pharmaceuticals.Co. Ltd.", "JCB International", "Furukawa Electric Co. Ltd." pārstāvji un Japānas prestižākās privātas universitātes "Waseda University" profesori.

Pēc prezentācijām sekoja diskusija, kuras laikā dalībnieki uzsvēra, ka šī bija unikāla iespēja iepazīt valsti, kā arī biznesa un investīciju priekšrocības Latvijā, un vairāki pārstāvji izrādīja interesi tuvākajā laikā apmeklēt Latviju.

"Japan Business Model Association” piedalās vairāk nekā 100 privātuzņēmumu un akadēmisko institūciju pārstāvji un Japānas politiķi ar mērķi veicināt informācijas apmaiņu un dalīties pieredzē par jauniem un veiksmīgiem biznesa modeļiem Japānā un ārvalstīs, kā arī lai iepazītu biznesa un investīciju iespējas ārvalstīs.