Eksporta forums 2014

Apbalvoti desmitā Uzņēmumu reputācijas topa uzvarētāji
 

Jūnija vidū LIAA kopā ar "Nords Porter Novelli" un "Dienas Bizness" pulcēja vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmēju vasaras nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā "Eksporta forums 2014".

Pasākuma pirmajā dienā, 17. jūnijā, notika plaši apmeklēta starptautiska konference, kur pieredzējuši uzņēmēji un eksperti palīdzēja izprast reputācijas nozīmi ārvalstu tirgu iekarošanā. SIA "Pētījumu centrs SKDS" direktors Arnis Kaktiņš un AS "Laima" vadītājs Rolands Gulbis dalījās reputācijas attīstīšanas pieredzē un iepazīstināja klātesošos ar reputācijas veidošanas niansēm, īstenojot uzņēmējdarbību ārvalstīs.

Turpinājumā sekoja Rīgas Biznesa skolas pasniedzēja Grega Matera prezentācija par uzņēmējdarbības kultūru ārvalstīs un starpkultūru biznesa metodēm un Lietuvas uzņēmuma "GetJar" dibinātāja Iļja Laura uzstāšanās par izglītību un uzņēmējdarbību Eiropā, kā arī satiksmes ministra ārštata padomnieka Kaspara Briškena prezentācija par efektīvu piegāžu ķēdi kā atslēgu jauniem tirgiem. Eksporta foruma ietvaros LIAA pārstāvji Lielbritānijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Japānā sniedza praktiskus padomus par to, kā iekļūt un nostiprināt uzņēmējdarbību Rietumeiropas, Skandināvijas un Āzijas tirgos.

 

Atskats uz Eksporta foruma 2014 pirmo dienu
 

Eksporta foruma otrā diena - uznēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem

Eksporta foruma otrā diena tika veltīta kontaktbiržai "Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem", kur visas dienas garumā vairāk nekā 100 Latvijas uzņēmēji individuāli tikās ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kuri sniedza konsultācijas, noderīgus padomus un kontaktus ārzemēs.