Tīklošanās seminārā uzņēmēji pārrunā intelektuālā īpašuma aizsardzību

Šajā gadā pirmo tīklošanās semināru uzņēmējdarbības uzsācējiem LIAA organizēja 20. maijā centrā "Koka Rīga". Tā tematiskā vadlīnija bija intelektuālā īpašuma aizsardzība biznesa uzsākšanas fāzē.

Semināra pirmajā daļā uzstājās advokātu biroja "Raidla Lejiņš un Norcous" zvērinātā advokāte Ingrīda Kariņa-Bērziņa, kura ir arī aktīva Latvijas start-up vides veidošanas atbalstītāja. Eksperte stāstīja par dažādiem intelektuālā īpašuma paveidiem un ilustrēja tos ar pasaulē un Latvijā labi zināmiem piemēriem. Semināra ietvaros dalībnieki un eksperti apsprieda arī priekšnosacījumus biznesa ideju aizsardzībai.

Semināra otrā daļa bija veltīta dalībnieku neformālām sarunām, kas norisinājās līdz pat vēlam vakaram. Vairāki semināra dalībnieki guva iedvesmu savu biznesa ideju tālākai attīstīšanai un jūnijā piedalījās LIAA organizētā ideju autoru un investoru kontaktbiržā.

Nākamais tīklošanās seminārs notiks 28. augustā un būs veltīts biznesa modeļa izstrādes tēmai, tajā uzstāsies ātrlasīšanas rīka "Fastr" izstrādātāji.