Augusts, 2012

31. augusts Kā ideju palaist pasaulē? Uzzini konkursa "Ideju kauss 2012" atklāšanā Rīgas Dzemdību namā!
Biznesa idejas tapšana un tās īstenošana lielā mērā līdzinās bērna nākšanai pasaulē – tā uzskata konkursa rīkotāji, tādēļ konkursa atklāšanas pasākumu šoreiz rīko vietā, kur ik dienas pasaulē nāk, iespējams, arī nākamie izgudrotāji un uzņēmēji, – Rīgas Dzemdību namā. Vairāk informācijas šeit.
 
13. augusts Ideju kausa 2012 ietvaros norisinās konkurss "Piepildām Ideju kausu!"
Šodien inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2012" ietvaros sociālajā tīklā "Twitter" atklāts 11 nedēļu garš jautājumu un atbilžu cikls  "Piepildām Ideju kausu!", kura laikā ikviens interesents, atbildot uz jautājumiem, varēs laimēt iespēju papusdienot ar kādu no Latvijas vadošajiem ekspertiem sešās dažādās nozarēs. Vairāk informācijas šeit.
 
10. augusts Ķīnas uzņēmējdarbības forums novembrī Rīgā pulcēs 400 pasaules biznesa līderus
Š.g. 9. augustā Rīgā tika parakstīts Nodomu protokols starp LR Ekonomikas ministriju un starptautisko organizāciju "Horasis", kā arī trīspusējās sadarbības līgums starp LR Ekonomikas ministriju, Rīgas pilsētas pašvaldību un starptautisko organizāciju "Horasis" par 2012. gada Ķīnas uzņēmējdarbības foruma norises Rīgā organizatoriskajiem aspektiem. Vairāk informācijas šeit.
 
8. augusts Izsludināta pieteikšanās mentoringa programmai uzņēmējiem  
LIAA sadarbībā ar biedrību "Līdere" izsludina pieteikšanos Mentoringa programmai uzņēmējiem, kas ilgs 6 mēnešus, un kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu. Vairāk informācijas šeit.
 
7. augusts Parakstīs sadarbības līgumus Ķīnas uzņēmējdarbības foruma norisei Rīgā
Šī gada 25.-27. novembrī Rīgā notiks starptautiskais Ķīnas uzņēmējdarbības forums, kas pulcēs aptuveni 400 uzņēmējus, augstas amatpersonas un ārvalstu viesus, lai veidotu biznesa kontaktus un attīstītu sadarbību. Vairāk informācijas šeit.