Maijs, 2012

24. maijs Diskutēs par Latvijas investīciju vides uzlabojumiem
1. jūnijā notiks ikgadējā, pēc kārtas jau sešpadsmitā valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) tikšanās, kurā diskutēs par nepieciešamajiem uzlabojumiem makroekonomikas un nodokļu politikā, tiesu sistēmā, maksātnespējas procesā, kā arī par valsts kapitālsabiedrību konkurētspēju un atjaunojamo enerģiju. Vairāk informācijas šeit.
 
16. maijs Notiks forums uzņēmējiem par eksporta veicināšanas iespējām
LIAA un Hipotēku banka aicina uzņēmējus uz Eksporta forumu 2012. Pasākuma pirmajā dienā – 31. maijā notiks konference "Eksporta iespējas kaimiņu tirgos", bet otrajā dienā – 1. jūnijā uzņēmēju un LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāju kontaktbirža. Vairāk informācijas šeit.
 
15. maijs Ministru kabinets apstiprina grozījumus kompetenču centru atbalsta programmā
2012. gada 15. maijā MK sēdē tika akceptēti EM izstrādātie grozījumi kompetenču centru atbalsta programmā, ieviešot daļu no FM rosinātajām izmaiņām programmā nolūkā padarīt to skaidrāku un caurspīdīgāku, kā arī novēršot iepriekš konstatētos riskus. Vairāk informācijas šeit.
 
7. maijs Vēl līdz 18. maijam var pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011"
LR Ekonomikas ministrija, žurnāls "Latvijas Būvniecība" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija otro gadu pēc kārtas izsludinājusi konkursu "Energoefektīvākā ēka Latvijā". Vairāk informācijas šeit.
 
2. maijs LIAA paraksta līgumu ar Daugavpils pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Daugavpilī un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 5. maijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Daugavpils pilsētas dome parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.