Novembris, 2012

30. novembris Semināru cikls par atbalstu mājokļu siltināšanai noslēgsies Rīgā
Š.g. 11. decembrī Rīgā notiks pēdējais seminārs pasākumu ciklā par atbalstu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai, kā arī par kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Piedalīties tiek aicināti daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji, kā arī būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti. Vairāk informācijas šeit.
 
30. novembris Tiks apbalvoti inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2012" uzvarētāji
Aicinot mediju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties jaundzimušo biznesa ideju raudzībās, LIAA ielūdz uz inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2012" apbalvošanas ceremoniju, kas norisināsies š.g. 4. decembrī plkst. 17.00 Rīgas Dzemdību namā. Vairāk informācijas šeit.
 
30. novembris 3. decembrī LIAA uzsāk projektu pieņemšanu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programmā
Nākamnedēļ LIAA uzsāks atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātē "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma". Aktivitātes mērķis ir veicināt mikro, mazo un vidējo komersantu inovāciju, jaunu produktu vai tehnoloģiju attīstību, tehnoloģiju pārnesi un konkurētspējas stiprināšanu. Vairāk informācijas šeit.
 
27. novembris Plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas biznesa vizītē uz Azerbaidžānu
No š.g. 27.-30. novembrim plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Azerbaidžānas Republiku– Baku un Gebeli, lai piedalītos ministru prezidenta Valda Dombrovska vizītē, kuras mērķis ir paplašināt divpusējo sadarbību – meklēt jaunus eksporta tirgus Latvijas ražotājiem un piesaistīt Latvijai jaunas investīcijas. Vairāk informācijas šeit.
 
26. novembris 29. novembrī Cēsīs un Siguldā notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Šonedēļ Cēsīs un Siguldā notiks semināri par atbalstu mājokļu siltumnoturības uzlabošanai un kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Vairāk informācijas šeit.
 
26. novembris 27. novembrī Jēkabpilī un Aizkrauklē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Rīt Jēkabpilī un Aizkrauklē notiks semināri par atbalstu mājokļu siltumnoturības uzlabošanai un kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Vairāk informācijas šeit.
 
16. novembris Nākošnedēļ Vidzemē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Š.g. 22. novembrī Valkā un Valmierā un 23. novembrī Ogrē un Jūrmalā notiks semināri par atbalstu mājokļu siltumnoturības uzlabošanai un kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Vairāk informācijas šeit.
 
15. novembris Kuldīgā notiks forums uzņēmējiem "Industriālā politika un atbalsts biznesam"
Š.g. 30. novembrī Kuldīgā, klātesot ekonomikas ministram Danielam Pavļutam un Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietniekam Armandam Eberhardam, notiks otrais no Ekonomikas ministrijas organizētajiem reģionālajiem forumiem uzņēmējiem "Industriālā politika un atbalsts biznesam". Vairāk informācijas šeit.
 
14. novembris Pieejami māju renovācijas būvdarbu un būvuzraudzības standartlīgumu paraugi
Nolūkā uzlabot daudzdzīvokļu māju renovācijas kvalitāti, samazinot risku saņemt neatbilstošu būvniecības un būvuzraudzības pakalpojumu projekta īstenošanas laikā, Ekonomikas ministrija ir izstrādājusi būvdarbu un būvuzraudzības standartlīgumu paraugus. Vairāk informācijas šeit.
 
9. novembris 15. un 16. novembrī Latgalē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Š.g. 15. novembrī Preiļos un Ludzā un 16. novembrī Rēzeknē kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros notiks semināri par atbalstu mājokļu siltumnoturības uzlabošanai un kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Vairāk informācijas šeit.
 
9. novembris Sākas pieteikšanās jauno uzņēmēju TV sacensībām "Firmas noslēpums"
No 9. novembra sākas pieteikšanās LIAA organizētajām jauno uzņēmēju televīzijas sacensībām "Firmas noslēpums", kuru mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos. Konkursā aicināti piedalīties visi, kas sevī jūt uzņēmējdarbības gēnu un ir gatavi sacensties par galveno balvu – 10 000 latiem sava biznesa starta kapitālam. Vairāk informācijas šeit.
 
7. novembris Pieredzējis Somijas uzņēmējs un riska kapitālists vadīs semināru Latvijas investoriem
LIAA sadarbībā ar SIA "Grupa ’93" aicina investorus, kuri vēlas iepazīt pieredzējuša ārvalstu eksperta viedokli par investīciju projektu izvērtēšanu un tālāku finansēšanu, pieteikties dalībai seminārā, kurā uzstāsies Somijas uzsācējuzņēmumu programmas "Startup Sauna" dibinātājs Juha Ruohonens (Juha Ruohonen). Vairāk informācijas šeit.
 
2. novembris Jau šo sestdien Rīgā jaunieši sacentīsies "Magnētiskajā copē" un "Motorpeļu" skriešanas sacīkstēs
3. novembrī norisināsies pirmais šī gada "Tehnisko jaunrades dienu" pasākums, kas aizsāks izglītojoši motivējošu pasākumu ciklu visos Latvijas reģionos, lai veicinātu jauniešu interesi par inženierzinātnēm. Dalībnieki sacensībām paši izgatavos tehniski radošus priekšmetus, piemēram, motorpeles vai improvizētus elektromagnētiskā lauka spiningus. Vairāk informācijas šeit.