Aprīlis, 2013

30. aprīlis LIAA saņem ANO balvu par izcilību investīciju piesaistē
LIAA saņēmusi Apvienoto Nāciju organizācijas balvu par izcilību eksporta orientēto ārvalstu tiešo investīciju piesaistē. Balva tika piešķirta gadskārtējā ANO Tirdzniecības un attīstības konferences Investīciju, uzņēmējdarbības un attīstības komisijas sesijā, kas norisinās no 2013. gada 29. aprīļa – 3. maijam Šveicē, Ženēvā. Vairāk informācijas šeit.
 
22. aprīlis Plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas biznesa vizītē uz Azerbaidžānu
No 23. līdz 25. aprīlim plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Azerbaidžānas Republiku, Baku, lai piedalītos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālajā vizītē. Vizītes mērķis ir paplašināt divpusējo ekonomisko sadarbību. Vairāk informācijas šeit.
 
17. aprīlis Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013"
Atgādinām, ka vēl mēnesi – līdz 17. maijam var iesniegt pieteikumus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013". Konkursu organizē Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls "Būvinženieris". Vairāk informācijas šeit.
 
17. aprīlis 23. un 24. aprīlī Latgalē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai
23. aprīlī Viesītē un Daugavilī un 24. aprīlī Rēzeknē notiks semināri par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai, kā arī par kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Semināros aicinām piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotājus, kā arī būvniekus, būvmateriālu ražotājus un tirgotājus, energoauditorus un citus renovācijas procesā iesaistītos speciālistus. Vairāk informācijas šeit.
 
16. aprīlis Pirmo reizi Latvijas uzņēmēju intereses tiks pārstāvētas ES Tirdzniecības kamerā Ķīnā
Ar Latvijas vēstniecības un LIAA pārstāvniecības Ķīnā atbalstu, dalībai Latvijas uzņēmēju interešu pārstāvniecībai Eiropas Savienības Tirdzniecības kamerā Ķīnā deleģēta "Linearis Translations Beijing Ltd" vadītāja Maija Kurte. Šī ir pirmā reize kameras 13 gadu pastāvēšanā, kad tajā tiks pārstāvētas Latvijas uzņēmēju intereses. Vairāk informācijas šeit.
 
15. aprīlis Uzņēmēji varēs padziļināti iepazīties ar intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību
Lai iepazīstinātu uzņēmējus ar intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības aspektiem un to nozīmi uzņēmējdarbības uzsākšanā, 23. aprīlī LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros rīko bezmaksas semināru "Intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzība". Vairāk informācijas šeit.
 
12. aprīlis LIAA atzīta par uzņēmumiem draudzīgāko padotības/ pārraudzības valsts pārvaldes iestādi 2013
Noslēdzoties Vislatvijas klientu servisa kvalitātes uzlabošanas kampaņai "Uzslavē labu servisu!", Labsserviss.lv sadarbībā ar galveno partneri "Lattelecom" apbalvoja šogad uzslavētākos uzņēmumus dažādās nominācijās 3 kategorijās – “Bizness patērētājam”, “Bizness biznesam” un “Valsts un pašvaldību iestādes”. Vairāk informācijas šeit.
 
5. aprīlis Maskavā atklātas Latvijas dienas «Оцени Латвию» 2013
"«Оцени Латвию» – tas ir aicinājums izbaudīt Latvijas produktu garšu, Latvijas mūzikas skaņas, Latvijas dizaina un modes krāsas," atklājot Latvijas dienas Maskavā, teica LIAA direktors Andris Ozols. «Оцени Латвию» no 4. līdz 30. aprīlim norisināsies dažādās Maskavas vietās – kafejnīcas un bāros, izstāžu un kultūras centros. Vairāk informācijas šeit.
 
4. aprīlis Latvijas uzņēmumi piedalīsies starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Hannover Messe 2013"
LIAA sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociāciju un Latvijas uzņēmumiem piedalīsies lielākajā industriālajā gadatirgū "Hannover Messe 2013". Izstāde notiks no 8. līdz 12. aprīlim Hannoverē, Vācijā. Vairāk informācijas šeit.
 
4. aprīlis Maskavā sākas Latvijas dienas «Оцени Латвию» 2013
Ar dažādiem biznesa un radošiem pasākumiem sākušās Latvijas dienas Maskavā «Оцени Латвию». Latvijas dienu mērķis ir atvērt tirgu jauniem Latvijas ražotājiem, kā arī sekmēt tirgū jau esošo Latvijas ražotāju produkcijas atpazīstamību un noietu, veicināt Latvijas tēla atpazīstamību un iepazīstināt mūsdienu Maskavu ar labāko, ko Latvija var piedāvāt. Vairāk informācijas šeit.